در هشتمین نشست صحنه کاغذی فرهنگسرای فردوس

نمایشنامه «با صحرا بخوان بی صدا» چیستا یثربی نقد می‌شود

نمایشنامه «با صحرا بخوان بی صدا» نوشته چیستا یثربی یکشنبه 26 شهریور در فرهنگسرای فردوس نمایشنامه‌خوانی و نقد و بررسی می‌شود.-
چیستا یثربی
چیستا یثربی

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای فردوس، نمایشنامه «با صحرا بخوان بی صدا» نوشته چیستا یثربی  یکشنبه 26 شهریور ساعت 18 در سلسله نشست‌های تخصصی «صحنه کاغذی» فرهنگسرای فردوس که به معرفی، نقد و بررسی کتاب‌های منتشر شده تئاتری یک سال اخیر اختصاص دارد، نمایشنامه خوانی، نقد و بررسی می‌شود.

در این نشست پس از خوانش «باصحرا بخوان بی صدا» بهزاد صدیقی نمایشنامه‌نویس، منتقد و پژوهشگر تئاتر، به نقد و بررسی این نمایشنامه خواهد پرداخت.

نمایشنامه «باصحرا بخوان بی صدا» از سوی انتشارات سوره مهر در مجموعه «پری خوانی و عشق سنگ» در 110 صفحه به چاپ رسیده است.

عموم علاقه مندان می‌توانند برای حضور در این نشست به آدرس فرهنگسرای فردوس واقع در فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس، بعد از چهارراه مخابرات، فرهنگسرای فردوس، مراجعه کنند. 

شماره تلفن 44058900 و نشانی اینترنتی ferdos.farhangsara.ir آماده ارایه اطلاعات بیشتر پیرامون این نشست است.

گفتنی است پیش از این نمایشنامه‌های «افسانه پادشاه و ریاضیدان» نوشته نغمه ثمینی، «زندگی یک رویاست» نوشته مهدی میرباقری، «روزهایی که به یادت گذشت» نوشته سعید شاپوری در نشست‌های «صحنه کاغذی» نمایشنامه خوانی، معرفی و نقد و برسی شده‌اند.

چیستا یثربی، نمایشنامه و فیلمنامه‌نویس، کارگردان و مدرس تئاتر، دکترای روانشناسی‌ از دانشگاه الزهرا (س) دارد.

«یک شب دیگر هم بمان سیلویا»، «اسرار انجمن ارواح»، «جنايت و مكافات»، «كارناوال با لباس خانه»، «حياط خلوت»، «آيا تو تا به حال عاشق بوده‌اي روژانو»، «سرخ سوزان»، «ميهمان سرزمين خواب» و «زنی برای هميشه» از  تالیفات چیستا یثربی است.

کد مطلب : ۱۴۸۷۰۸
http://www.ibna.ir/vdcfxcdycw6djea.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما