مجموعه غزل معصومه مهری با عنوان «و سیب سهم خداست» از سوی انتشارات سوره مهر منتشر شد. این مجموعه در برگیرنده غزل‌هایی آیینی و عاطفی شاعر است و مهری می‌گوید با این شعرها خواسته ادای دینی به ذات اقدس الهی داشته باشد.-
مجموعه غزل معصومه مهری از راه رسيد

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از پایگاه خبری سوره مهر، مهری درباره این مجموعه گفت: معتقدم شعر هدیه‌اي از جانب خداوند است که باید به خود حضرت حق تقدیم شود.

وی ادامه داد: برهمین اساس من با سرایش این مجموعه و انتخاب عنوان «و سیب سهم خداست» می‌خواستم ادای دینی به ذات پروردگار داشته باشم. همچنین سیب در شعرهای من نماد عشق به پروردگار است.

این شاعر بار دیگر به عنوان کتاب اشاره کرد و افزود: میان عنوان کتاب و شعرهای این مجموعه یک ارتباط معنایی ظریفی وجود دارد. در حقیقت هدف من از انتخاب این عنوان، این بود که مخاطب خود به یک برداشت مشخص برسد.

وی در پایان گفت: همیشه در سروده‌هایم مضامین را غیر مستقیم بیان کرده‌ام تا یک نقطه مجهول در شعرهایم باشد؛ چراکه به نظر من شعر نباید بی‌پرده و عیان برای مخاطب سروده شود٬ بلکه باید فرصتی فراهم کرد تا مخاطب خود به یک برداشت ویژه برسد.

معصومه مهری متولد 1354 است. مجموعه شعر «و سیب سهم خداست» از تولیدات مرکز آفرینش‌های ادبی حوزه هنری است که در 86 صفحه از سوی انتشارات سوره مهر به بازار کتاب آمده.

کد مطلب : ۱۴۱۶۵۱
http://www.ibna.ir/vdcftydyyw6djva.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما