از سوی انتشارات سپیده‌باوران

11 عنوان شعر جدید به نمایشگاه كتاب تهران رسید

11 عنوان مجموعه شعر تازه منتشر شده از سوی انتشارات سپیده‌باوران مشهد همراه با آثار تجدیدچاپي این انتشارات در بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران ارایه شده‌اند._
نمايي از نمايشگاه كتاب تهران
نمايي از نمايشگاه كتاب تهران

 قدسی، مسوول غرفه انتشارات سپیده‌باوران، در گفت‌و‌گو با خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، در اين باره اظهار كرد: در نمایشگاه امسال از مجموعه‌های رباعی‌ منتشر شده قطع جیبی انتشارات سپیده‌باوران استقبال خوبي شده است. در این مجموعه، رباعی‌هایی از جلیل صفربیگی و میلاد عرفان‌پور دیده می‌شوند.

وی درباره عنوان آثار جدید این انتشارات توضیح داد: «جمعه‌ها هنوز خواب می‌بینند» از سودابه مهیجی، «از پشت سایه‌ها» سروده محمدحسین انصاری‌نژاد، «مذهب عاشقی» دفتر شعری از عبدالرضا رضایی‌نیا، «روایت تاریک غزل» اثر حمید مبشر، «پلنگ در پرانتز» از زهرا حسین‌زاده و «همواره عشق» (100 شعر عاشقانه به کوشش علیرضا بدیع) با مقدمه محمدعلی بهمنی عنوان برخی از کتاب‌های تازه منتشر شده این انتشاراتند.

قدسی ادامه داد: «در آستانه تازه شدن» (100 رباعی امروز) به کوشش سیدعلی میرافضلی و در حوزه شعر طنز سه اثر «مثنوی دانشجویی» سروده عباس احمدی، «داشت عباسقلی خان پسری» از نسیم عرب‌امیری و «هی شعر تر انگیزد» اثر سعید بیابانکی، عنوان دیگر آثار تازه منتشر شده نشر سپیده‌باوران در نمایشگاه امسال محسوب مي‌شوند.

همچنین امسال از سوی این انتشارات کتاب‌های «دادخواست»(100 شعر اعتراض) به کوشش امید مهدی‌نژاد، محمدمهدی سیار و مقدمه محمد کاظم کاظمی، «مرقع صد رنگ» (100 رباعی از بیدل) با گزیشن و شرح کاظمی و «یک بغل کاکتوس» (100 شعر طنز) به کوشش مهدی‌نژاد و با مقدمه ابوالفضل زرویی نصرآباد تجدید چاپ شده‌اند.

کد مطلب : ۱۳۶۸۸۹
http://www.ibna.ir/vdcc4eqso2bq148.ala2.html
گزارشگر :
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما