شعب منتخب بانک صادرات ایران ارایه دهنده کارت یارانه‌ای خرید کتاب برای بیست و پنجمین نمایشگاه کتاب تهران در کشور معرفی شدند._
نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران
نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از ستاد اطلاع‌رسانی بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، با بررسی آمار کارت یارانه‌ای کتاب فروش رفته در شعب منتخب سال گذشته نمایشگاه کتاب و به منظور بهینه‌سازی عملیات فروش کارت‌های یارانه‌ای ارزی و ریالی در سال جاری، تعداد ۲۳۰ شعبه در سطح شبکه بانک صادرات ایران انتخاب شدند.

این انتخاب با اولویت نزدیکی به دانشگاه‌ها، خوابگاه‌ها و محل مصلا به عنوان شعب عامل در توزیع و فروش کارت یارانه‌ای خرید کتاب انجام شده است.

در این لیست، استان تهران به ۶ منطقه مرکزی، غربی، شرقی، شمال، جنوب و شعبه مستقل مرکزی تقسیم‌بندی شده است. 

رونمایی ۲ عنوان کتاب پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات در نمایشگاه کتاب

پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات در نمایشگاه کتاب از دو عنوان کتاب در حوزه پژوهشی هنر رونمایی می‌کند.

انتشارات پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات در این دوره از نمایشگاه کتاب برای چند کتابی که به تازگی به چاپ رسیده و یا در دست چاپ است مراسم رونمایی برگزار می‌کند.

کتاب‌های «مولانا و وحدت ادیان» تالیف محمود شالویی و «اقتصاد موسیقی» نوشته محمدرضا آزاده‌فر از جمله کتاب‌هایی هستند که با حضور نویسنده، یک منتقد و دو میهمان ویژه در سرای اهل قلم نمایشگاه کتاب رونمایی می‌شوند.

«مولانا و وحدت ادیان» در دست چاپ است و برای هفته اول اردیبهشت ماه آماده می‌شود و «اقتصاد موسیقی» بهمن ماه سال گذشته به چاپ رسیده است.

مدیران کل ارشاد استان‌ها از نمایشگاه کتاب بازدید می‌کنند 
مدیران کل ارشاد ۳۱ استان کشور در روزهای نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از این نمایشگاه بازدید خواهند کرد.

با توجه به برپایی نمایشگاه کتاب بیست و پنجم در سال «تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی» با پیام «ربع قرن جهاد فرهنگی» طی روزهای ۱۳ تا ۲۳ اردیبهشت ماه، مدیران ادارات کل ارشاد استان‌های کشور از نمایشگاه کتاب بازدید می‌کنند.

در این بازدید همچنین هیات همراه مدیران کل، متشکل از مدیران کل استانی از بخش‌های داخلی و بین‌المللی، ربع قرن و سالن وی‍ژه بازدید می‌کنند.

بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با پیام «ربع قرن جهاد فرهنگی» از ۱۳ تا ۲۳ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۱ در مصلای بزرگ حضرت امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.

کد مطلب : ۱۳۴۴۳۰
http://www.ibna.ir/vdcc10qsx2bq108.ala2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما