نخستین جشنواره سراسرس شعر کوتاه و داستان کوتاه در رشته های شعر کوتاه سنتی (رباعی و دوبیتی)، شعر نو (نیمایی و آزاد) و داستان کوتاه با شرکت ۱۰ هزار اثر از شاعران و نویسندگان کشور در شهر کرمان برگزار شد و بانوی دیری جایزه ادبی این جشنواره را دریافت کرد.\
جایزه ادبی جشنواره سراسری شعر خیام به بانوی دیّری رسید

به گزارش خبرگزاري كتاب ايران(ايبنا) به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر، مجتبی احمدی دبیر اجرایی جشنواره گفت : استقبال چشمگیری از این جشنواره در همه رشته ها صورت گرفت که کار داوری آثار را طولانی کرده بود. 

آئین اختتامیه جشنواره سراسری شعر کوتاه و داستان کوتاه با حضور شاعران ، داستان نویسان و صاحب نظران برجسته کشور برگزار شد و در آن شریعت رسولی شاعر دوبیتی سرای برجسته دیّری توانست از میان تعداد زیاد آثار رسیده به جشنواره مقام نخست جایزه ادبی جشنواره را به خود اختصاص دهد. 

رييس اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي شهر دیر با اشاره به حضور خود در این جشنواره گفت : شهرستان دیّر دارای سرمایه های فراوانی در بخش های مختلف فرهنگی هنری می باشد که نقش عمده ای در تحولات فرهنگی هنری شهرستان ایفا ‌كرده‌اند. 

شریعت رسولی تاکنون ۳ مجموعه شعر با نامهای (برای اطلسی ها نامه بنویس) ، (زمین با گردش چشمت قشنگ است) و ) از دامن من ستاره آویزان است) از وی منتشر شده است و کتاب چهارم دوبیتی وی نیز پس از چاپ روانه بازار خواهد شد.

کد مطلب : ۱۰۶۰۳۴
http://www.ibna.ir/vdcbf0b8arhbggp.uiur.html
گزارشگر :
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما