رییس جمهور آمریکا در جریان سفر به انگلیس، ضمن ملاقات با ملکه بریتانیا، یک کتاب دست نویس حاوی خاطرات و عکس‌های مربوط به سفر پدر و مادر ملکه به آمریکا در سال 1939 را به او اهدا و در مقابل یک کتاب چرمی دست نویس حاوی نامه‌نگاری‌های شاهزاده ویکتوریا و روسای جمهور آمریکا را دریافت کرد.\
اوباما و شاهزاده بریتانیا به هم کتاب دستنویس هدیه دادند
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران ( ایبنا) به نقل از روزنامه تلگراف چاپ انگلیس، کتابی که باراک اوباما به شاهزاده بریتانیا اهدا کرده، حاوی تصاویر سفر سال 1939 شاهزاده جورج ششم و ملکه الیزابت، پدر و مادر ملکه کنونی بریتانیا به آمریکا است.

همچنین کتابی که شاهزاده بریتانیا به اوباما اهدا کرده ، با یادداشت دستنویس جان کوینسی آدامز ششمین رییس جمهور آمریکا به ملکه ویکتوریا در سال 1834 شروع شده است. این کتاب حاوی تصاویر نقاشی شده با آبرنگ و یادداشت هایی است که مربوط به سفر شاهزاده ولز به آمریکا در سال 1860 و نیز مرگ شاهزاده کونسورت و آبراهام لینکلن شانزدهمین رییس جمهور آمریکا است.
 
آخرین نامه این کتاب نیز توسط ویلیام مک کینلی، بیست و پنجمین رییس جمهور آمریکا در سال های 1897 به پادشاه پا به سن گذاشته بریتانیا برای گرامیداشت تولد او نوشته شده است.
کد مطلب : ۱۰۶۰۱۸
http://www.ibna.ir/vdcdf90fjyt0zz6.2a2y.html
گزارشگر :
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما