همایش سالانه کمیک کان نیویورک نیز مانند بسیاری از رویدادهای دیگر لغو شده و به صورت مجازی برگزار خواهد شد.
همایش کمیک کان امسال مجازی برگزار می‌شود
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از پابلیشرزویکلی – ریدپاپ، برگزارکننده همایش کمیک کان نیویورک در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که رویداد سالانه حضوری ۲۰۲۰ که قرار بود ۸ تا ۱۱ اکتبر در مرکز همایش‌های جاویتس برگزار شود لغو شده است. ریدپاپ در عوض قصد دارد به جای رویداد فیزیکی با همکاری یوتیوب نسخه تمام-دیجیتال این همایش بزرگ را برگزار کند.
 
ریدپاپ در همان تاریخ قبلی میزبان همایش کمیک کان امسال خواهد بود و وقایع منحصربه‌فردی را از طریق کانال یوتیوب NYCC ارائه خواهد داد. علاوه بر این ریدپاپ میزبان یک رویداد آنلاین به نام میتاورس نیز هست؛ که یک همایش فرهنگی مجازی است و از ۱۳ تا ۱۶ آگوست برگزار خواهد شد. این رویداد پیش‌نمایشی‌ است از آنچه NYCC  دیجیتال ارائه خواهد کرد.
 
میتاورس فهرستی از رویدادهای تعاملی ارائه می‌دهد و طرفداران امکان دسترسی آنلاین به خالقان آثار کمیک، مصاحبه با افراد مشهور، پیش‌نمایش کمیک‌های جدید، نمایش‌های تلویزیونی و فیلم‌ها را خواهند داشت.
 
لغو همایش حضوری کمیک کان نیویورک که سال گذشته بیش از ۲۱۰ هزار بلیط فروخت مدت‌هاست که قابل پیش‌بینی است. به دنبال تعویق یا لغو تقریبا تمامی رویدادهای سال گذشته (که در میان آنها رویداد بین‌المللی کمکیک کان سن دیه‌گو نیز به چشم می‌خورد) به خاطر محدودیت‌های بهداشتی و جلوگیری از اجتماعات برای مقابله با بیماری همه‌گیر کووید-۱۹ کمیک‌ کان نیویورک تصمیم به برگزاری مجازی این رویداد گرفت. ریدپاپ برگزارکننده بیش از ۲۰ رویداد فرهنگی در ایالات متحده و سرتاسر جهان است.
 
لنس فنسترمن، مدیر ریدپاپ در توضیح مجازی شدن رویداد کمیک کان گفت: «ما کاملا از اینکه بتوانیم برای کمیک کان نیویورک به‌طور حضوری دور هم جمع شویم ناامید شده‌ایم. ما هم درست مثل طرفداران کل سال را منتظر این آخر هفته بودیم. اما امسال تجربه کاملا متفاوتی را از سر خواهیم گذراند و می‌خواهیم با همکاری یوتیوب بهترین و جذاب‌ترین رویدادها را برای طرفداران، نمایش‌دهندگان و استودیوها تدارک ببینیم.»
 
همایش کمیک کان نیویورک یک رویداد سالانه برای طرفداران کمیک، رمان‌های مصور، انیمه، مانگا، فیلم و بازی‌های ویدیویی است که برای اولین بار در سال ۲۰۰۶ برگزار شد.
 
 
 
کد مطلب : ۲۹۴۴۲۷
http://www.ibna.ir/vdcf0jd0ew6d1ja.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما