نگاهی به پرفروش‌های نیویورک‌تایمز؛

باز هم جیمز پترسون به پرفروش‌ها آمد

مجله «نیویورک‌تایمز» به روال معمول هفتگی خود لیست آثار پرفروش را منتشر کرده است. این هفته نیز دلیا اُونز در جایگاه نخست قرار دارد و «اولین پرونده» نوشته جیمز پترسون و کریس تِبِتز در اولین هفته از انتشار در فهرست پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار گرفت.
باز هم جیمز پترسون به پرفروش‌ها آمد
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از نیویورک‌تایمز، این مجله هر هفته فهرستی از آثار پرفروش خود در بخش‌های داستانی، غیرداستانی، و کودک و نوجوان در هفته پیش رو را منتشر می‌کند. در این مطلب نگاهی به پرفروش‌ترین آثار داستانی چاپی این هفته خواهیم داشت.
 
«جایی که خرچنگ‌ها آواز می‌خوانند» نوشته دِلیا اُوِنز 99  هفته است که در فهرست پرفروش‌ها قرار دارد که رکوردی کم‌نظیر به حساب می‌آید و گویا قصد کنار رفتن از این فهرست را ندارد. داستانی هیجان‌انگیز از روابط انسانی و عشق و تقلای انسانی تنها برای حیات. زنی که سال‌ها به تنهایی در جنگل زندگی کرده است ناگهان متهم به قتل می‌شود و سرنوشتی نامعلوم در انتظارش است. ریس ویتراسپون، ستاره هالیوود با معرفی این کتاب در فهرست آثار گروه کتابخوانی‌اش نقش زیادی در محبوبیت داستانِ اُونز داشت. این کتاب با ترجمه آرتمیس مسعودی و همکاری نشر آموت رخت واژگان فارسی را به تن کرد و وارد بازار کتاب ایران شد.
 
«نیمه ناپدیدشده» نوشته بریت بنت با گذشت نه هفته از حضور در فهرست پرفروش این هفته در رتبه دوم قرار گرفت. زندگی دوقلوهای رنگین‌پوستی که در شانزده سالگی تصمیم می‌گیرند جامعه کوچک مردم سیاه‌پوست را ترک کنند و زندگی جدیدی برای خود بسازند. کمی بعد که با مشکلات جدیدی روبه‌رو می‌شوند یکی از دوقلوها به خانه می‌گردد و دیگری هویت جدیدی برای خود به عنوان یک رنگین‌پوست می‌سازد.
 
«اولین پرونده» نوشته جیمز پترسون و کریس تِبِتز در هفته نخست انتشار در جایگاه سوم پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار گرفت. آنجلا هوت، شخصیت اصلی داستان پس از از اخراج از ام آی تی به اف بی آی می‌پیوندد. در اولین پرونده‌اش به دنبال خواهر و برادر قاتلی است که خود را «شاعر» و «مهندس» می‌نامند.
 
«نظم» نوشته دنیل سیلوا هفته گذشته موفق شد به رتبه نخست پرفروش‌ها دست یابد اما حالا و با گذشت سه هفته از انتشار در جایگاه چهارم قرار دارد. سیلوا سال گذشته هم با داستانی تحت عنوان«دختر جدید» موفق شده بود در جایگاه اول پرفروش‌ها قرار بگیرد. بیستمین کتاب از مجموعه گابریل آلون درباره یک جاسوس و کلکسیونر هنری است که تلاش می‌کنند متوجه شوند که پاپ هفتم به قتل رسیده است یا خیر!
 
«نزدیک تاریکی» نوشته برد ثور در هفته نخست انتشار موفق شد در جایگاه دوم پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار بگیرد اما این هفته در رتبه پنجم قرار دارد. نوزدهمین کتاب از مجموعه اسکات هارواث که این بار با گروه جاسوسی نروژی متحد می‌شود تا هدفی جدید را دنبال کند.
 
 
برای دیدن فهرست کامل پرفروش‌های این هفته به لینک زیر مراجعه کنید:
 https://www.nytimes.com/books/best-sellers/
 
 
 
 
 
 
کد مطلب : ۲۹۴۲۳۱
http://www.ibna.ir/vdcip5arzt1a3r2.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما