کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

دیوید بالداچی در رتبه نخست پرفروش‌های نیویورک‌تایمز

19 آذر 1398 ساعت 1:18

مجله «نیویورک‌تایمز» به روال معمول هفتگی خود لیست آثار پرفروش را منتشر کرده است. این هفته «یک دقیقه تا نیمه شب» نوشته دیوید بالداچی در رتبه نخست فهرست پرفروش‌های نیویورک‌تایمز راه یافت.


به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از نیویورک‌تایمز، این مجله هر هفته فهرستی از آثار پرفروش خود در بخش‌های داستانی، غیرداستانی، و کودک و نوجوان در هفته پیش رو را منتشر می‌کند. در این مطلب نگاهی به پرفروش‌ترین آثار داستانی این هفته خواهیم داشت.
 
«یک دقیقه تا نیمه شب» نوشته دیوید بالداچی در هفته نخست انتشار موفق به حضور در جایگاه نخست پرفروش‌های نیویورک‌تایمز شد. وقتی آلتی پرینس به شهر محل تولدش برمی‌گردد تا درباره ربوده شدن خواهرش در سی سال قبل تحقیق کند اما متوجه حضور یک قاتل زنجیره‌ای در شهر می‌شود.
 
«جایی که خرچنگ‌ها آواز می‌خوانند» نوشته دِلیا اُوِنز 64 هفته است که در فهرست پرفروش‌ها قرار دارد و این هفته با دو پله صعود نسبت به هفته گذشته در جایگاه دوم قرار گرفت. البته اُونز 50 هفته از این 64 هفته را در رده نخست پرفروش‌ها حضور داشت. داستانی هیجان‌انگیز از روابط انسانی و عشق و تقلای انسانی تنها برای حیات. زنی که سال‌ها به تنهایی در جنگل زندگی کرده است ناگهان متهم به قتل می‌شود و سرنوشتی نامعلوم در انتظارش است. ریس ویتراسپون، ستاره هالیوود با معرفی این کتاب در فهرست آثار گروه کتابخوانی‌اش نقش زیادی در محبوبیت داستانِ اُونز داشت. این کتاب اخیراً با ترجمه آرتمیس مسعودی و همکاری نشر آموت رخت واژگان فارسی را به تن کرد و وارد بازار کتاب ایران شد.
 
«محافظین» نوشته جان گریشام پس از گذشت چهار از انتشار موفق شد در جایگاه سوم پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار بگیرد. کالن پُست، شخصیت اصلی داستان و وکیل دادگستری وکالت یک پرونده مهم را بر عهده می‌گیرد و با چند قاتل درگیر و زندگی‌اش دگرگون می‌شود.
 
«بیست و شش پیچیده» نوشته جانت ایوانویچ، نویسنده پرفروش دو هفته است در فهرست پرفروش‌ها قرار دارد و این هفته در رتبه چهارم قرار دارد. «بیست و شش پیچیده» بیست و ششمین کتاب از مجموعه جنایی ایوانویچ با محوریت استفانی پلام است؛ شخصیتی داستانی که هیچ عنوانی در دستگاه پلیس ندارد اما در پی حل رازهای جنایی است.
 
«ماه آبی» نوشته لی چایلد چهار هفته است در فهرست پرفروش‌ها قرار دارد و این هفته در جایگاه پنجم قرار دارد. جک ریچر، شخصیت اصلی داستان در جنگی بین گروه‌های گانگستری اوکراینی و آلبانیایی گیر کرده است.
 
 
برای دیدن فهرست کامل پرفروش‌های این هفته به لینک زیر مراجعه کنید:
 https://www.nytimes.com/books/best-sellers/2019/12/08/
 
 
 
 
 


کد مطلب: 284494

آدرس مطلب :
http://www.ibna.ir/fa/longtrans/284494/دیوید-بالداچی-رتبه-نخست-پرفروش-های-نیویورک-تایمز

ایبنا
  http://www.ibna.ir