پرفروش‌های «نیویورک‌تایمز» در هفته سوم ژانویه؛

حضور سه کتاب جدید در میان پرفروش‌ها و سلطه آثار جنایی

مجله «نیویورک‌تایمز» به روال معمول هفتگی خود لیست آثار پرفروش را منتشر کرده است. این هفته داستان جدید دنیل استیل به همراه دو اثر جنایی دیگر نوشته گریر هندیک-سارا پکانن و جیمز بِرک به فهرست پرفروش‌ها راه یافتند.
حضور سه کتاب جدید در میان پرفروش‌ها و سلطه آثار جنایی
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از نیویورک‌تایمز، این مجله هر هفته فهرستی از آثار پرفروش خود در بخش‌های داستانی، غیرداستانی، و کودک و نوجوان را منتشر می‌کند. در این مطلب نگاهی به پرفروش‌ترین آثار داستانی چاپی هفته سوم ژانویه خواهیم داشت.
 
«دختر ناشناس» نوشته گریر هندریک و سارا پکانن در هفته نخست انتشار در جایگاه اول پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار گرفت. جسیکا فاریس، شخصیت اصلی داستان به سراغ روانشناسی به نام دکتر شیلدز می‌رود و در جلسات دونفره رازهای زندگی خود را برملا می‌کند.
 
«جایی که خرچنگ‌ها آواز می‌خوانند» نوشته دِلیا اُوِنز 19 هفته است در فهرست پرفروش‌ها قرار دارد اما این هفته با یک پله نزول در جایگاه دوم قرار گرفت. داستانی هیجان‌انگیز از روابط انسانی و عشق و تقلای انسانی تنها برای حیات. زنی که سال‌ها به تنهایی در جنگل زندگی کرده است ناگهان متهم به قتل می‌شود و سرنوشتی نامعلوم در انتظارش است.
 
«نقطه عطف» نوشته دنیل استیل در هفته اول انتشارش در جایگاه سوم قرار گرفت. این در حالی است که آثار دنیل استیل اغلب در هفته اول انتشار در جایگاه نخست قرار می‌گیرند. داستان چهار پزشک اهل سان‌فرانسیسکو که زندگی خانوادگی‌شان از هم پاشیده است و تصمیم می‌گیرند در برنامه آموزشی در پاریس شرکت کنند و زندگی خود را تغییر دهند اما دست سرنوشت آن‌ها را با اتفاقات عجیبی روبه‌رو می‌کند.
 
«آبی‌های جدید آیبرو» نوشته جیمز لی بِرک هم در هفته اول انتشار موفق شد در جایگاه چهارم پرفروش‌های این هفته قرار بگیرد. داستان دو کاراگاه خصوصی که به دنبال قاتل زنی هستند که به صلیب کشیده شده است.
 
«فرضی» نام آخرین کتاب جان گریشام است که پس از 12 هفته از انتشار در جایگاه پنجم پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار دارد. داستان جنایی دیگر از نویسنده آمریکایی که مثل دیگر آثارش مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت. سربازی به جا مانده از جنگ جهانی دوم به نام پیت یک روز صبح از خواب بیدار می‌شود، لباس‌هایش را می‌پوشد، وارد کلیسایی می‌شود، و پدر روحانی را به به قتل می‌رساند! و در جواب قاضی، وکیل، و اطرافیانش اعلام می‌کند «حرفی برای گفتن ندارم!» پیت از مرگ نمی‌ترسد و دوست دارد انگیزه‌هایش از انجام این کار را با خود به گور ببرد. آمازون و مجلات مختلف دیگر اثر جدید گریشام را شاهکار خواندند و معتقدند نویسنده آمریکایی بیشتر از داستان‌های دیگرش برتری خود را در به کار بردن «تعلیق» نشان داده است.
 
 
برای دیدن فهرست کامل پرفروش‌های هفته سوم ژانویه به لینک زیر مراجعه کنید:
https://www.nytimes.com/books/best-sellers/
کد مطلب : ۲۷۰۹۷۸
http://www.ibna.ir/vdca0wnua49n0o1.k5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما