پرفروش‌های «نیویورک‌تایمز» در هفته اول ژانویه؛

نویسنده درگذشته در میان پرفروش‌ها

مجله «نیویورک‌تایمز» به روال معمول هفتگی خود لیست آثار پرفروش را منتشر کرده است. این هفته «جواب‌های مختصر برای سوال‌های بزرگ» نوشته استیون هاوکینگ، که پس از مرگش منتشر شد، بار دیگر در میان پنج کتاب اول قرار گرفت.
نویسنده درگذشته در میان پرفروش‌ها
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از نیویورک‌تایمز، این مجله هر هفته فهرستی از آثار پرفروش خود در بخش‌های داستانی، غیرداستانی، و کودک و نوجوان را منتشر می‌کند. در این مطلب نگاهی به پرفروش‌ترین آثار هفته اول ژانویه در بخش آثار غیرداستانی چاپی خواهیم داشت.
 
«شدن» نوشته میشل اوباما ، بانوی اول سابق ایالات متحده است و پس از گذشت هفت هفته از تاریخ انتشار در بخش آثار غیرداستانیِ چاپی هم در جایگاه نخست پرفروش‌ها قرار دارد و حتی هفته پیش ارزشمندترین کتاب سال از نگاه بوک‌سِلر نام گرفت. داستان زندگی وی از کودکی و همچنین سال‌های زندگی در کاخ سفید به عنوان یک مادر و همسر رییس‌جمهور در این کتاب روایت شده است.
 
 
«هدف همه این‌ها» نوشته کرائوتامر 4 هفته است در میان پرفروش‌ها است و این هفته هم در جایگاه دوم قرار دارد. مجموعه‌ای از مقالات، سخنرانی‌ها، و نوشته‌های منتشرنشده نویسنده در این کتاب جای گرفته است.
 
«تحصیلکرده» نوشته تارا وست‌آور 45 هفته است که در میان ده رتبه نخست پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار دارد و این هفته هم در رده سوم است. «تحصیلکرده»، که در بازار کتاب ایران نیز موجود است، در میان نامزدهای اولیه مدال کارنگی هم قرار گرفته است. باراک اوباما، رئیس‌جمهور سابق آمریکا  نیز «تحصیل‌کرده» را خواند و به مخاطبانش معرفی کرد. تارا وست‌آور در خانه خواندن را یاد گرفت. اولین بار 17 ساله بود که وارد کلاس درسی عمومی شد و در نهایت دکترای تاریخ را از دانشگاه کمبریج دریافت کرد و در داستان «تحصیل‌کرده» داستان سختی‌های راه زندگی‌اش را روایت می‌کند.
 
«کشتن اس اس» نوشته بیل اوریلی پس از دوازده هفته در جایگاه چهارم پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار دارد. روایت واقعی از جست‌وجو برای معتمدین هیتلر پس از جنگ جهانی دوم و از بین بردنشان به خوانندگان کتاب ارائه شده است.
 
«جواب‌های مختصر برای سوال‌های بزرگ» نوشته استیون هاوکینگ پس از یازده هفته از انتشار در جایگاه پنجم قرار دارد. این کتاب مجوعه مقالات هاوکینگ درگذشته درباره سؤال‌های سخت و بی‌جواب درباره زندگی و هستی است و از میان دست‌نوشته‌های آرشیوشده هاوکینگ جمع‌آوری شده است.
 

برای دیدن فهرست کامل پرفروش‌های هفته اول ژانویه به لینک زیر مراجعه کنید:
https://www.nytimes.com/books/best-sellers/hardcover-nonfiction/?action=click&contentCollection=Books&referrer=https%3A%2F%2Fwww.nytimes.com%2Finteractive%2F2018%2F11%2F21%2Fbooks%2Freview%2Fbest-sellers-promo-for-front-copy2.html®ion=Body&module=CompleteListLink&version=Nonfiction&pgtype=Reference
کد مطلب : ۲۷۰۳۰۵
http://www.ibna.ir/vdce778wnjh8fxi.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما