​به مناسبت گرامیداشت دهه فجر؛

عضویت در کتابخانه‌های عمومی کردستان امروز رایگان است

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۹
 
 
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان کردستان از عضویت رایگان در کتابخانه‌های عمومی استان طی روز جاری 21 بهمن‌ماه به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر خبر داد.
 
محمد عبدالملکی، با اعلام این خبر به خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در کردستان، اظهار کرد: همزمان با دهه مبارک فجر، عضویت در کتابخانه‌های استان آذربایجان‌غربی طی روز 21 بهمن‌ماه جاری رایگان است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر با بیان اینکه در حال حاضر 50 باب کتابخانه نهادی و 30 باب کتابخانه مشارکتی در استان وجود دارد، اضافه کرد: امکان عضویت به صورت رایگان در این کتابخانه در روز جاری مهیا شده است.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی کردستان با بیان اینکه حضور فرد متقاضی عضویت در مکان کتابخانه‌های‌ عمومی موقع ثبت نام الزامی است، ادامه داد: علاقه‌مندان به عضویت در کتابخانه‌ها می‌توانند امروز 21 بهمن و در نهمین روز از ایام‌الله دهه فجر با مراجعه به نزدیک‌ترین کتابخانه محل سکونت خود، به صورت رایگان و فقط با پرداخت هزینه صدور کارت عضو کتابخانه‌‌های استان شوند.

عبدالملکی، بهره‌مندی یکساله از خدمات کتابخانه‌های عمومی را مزیت‌های این عضویت اعلام کرد و افزود: 50 هزار نفر عضو فعال کتابخانه‌های عمومی استان هستند که از این تعداد 6 هزار عضو در ۱۵ باب کتابخانه عمومی روستایی عضویت دارند.

وی همچنین تعداد کتاب‌های کتابخانه‌های عمومی استان را بالغ بر ۸۰۰ هزار نسخه اعلام و ادامه داد: در حال حاضر به ازاء هر دو نفر یک کتاب در استان موجود است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 287121