برگزیدگان جشنواره شعر روح‌الله معرفی شدند

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۷
 
 
برگزیدگان شانزدهمین جشنواره سراسری شعر روح‌الله معرفی و تجلیل شدند.
 
به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در اصفهان، حجت‌الاسلام عباس کمساری، مدیر موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (س) اصفهان، در آئین اختتامیه جشنواره شعر روح‌الله که روز گذشته شنبه 19 بهمن‌ماه در اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد، گفت: از میان اثر ارسال شده به جشنواره شعر روح‌الله از حسین صیامی از تهران، مصطفی جعفری از نجف‌آباد، معصومه‌سادات شاکری از نیشایور، زینب رضایی از اصفهان، علی سلیمان از زرین‌شهر، آرش پورعلیزاده از رشت، میلاد حبیبی از خمینی‌شهر و رضا نیکوکار از رشت، به‌عنوان نفرات برگزیده تجلیل به عمل آمد. همچنین هیئت داوران آثار مسعود صفری و نادر صهابی را شایسته تقدیر دانست.

وی ادامه داد: جشنواره روح الله جشنواره‌ای موضوعی است که فقط به شخصیت، سیره و اندیشه امام خمینی (ره) می‌پردازد. امسال به‌واسطه اینکه برگزاری این جشنواره با ایام شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی همراه شد، بعد از ارسال فراخوان، فراخوان دوم را صادر کردیم و یک بخش ویژه پیرامون شخصیت سپهبد سلیمانی به این جشنواره اضافه شد.

کمساری ادامه داد: ۶۰۰ اثر از سراسر کشور و حتی اتباع خارجی به این جشنواره ارسال شد، رقابت بسیار نزدیک آثار کار را برای داوران بسیار سخت کرده بود، از بین این آثار ۸ اثر پذیرفته شد و دو اثر نیز قابل تقدیر شناخته شدند.

مدیر موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (س) اصفهان گفت: در کنار این جشنواره هر سال از شعرای پیشکسوت که در حوزه شعر امام و انقلاب آثاری خلق کردند تجلیل به عمل می‌آید.

کمساری درپایان گفت: آثار برگزیده این جشنواره به ترانه و موسیقی و آلبوم موسیقی تبدیل و به جامعه و مردم ارائه می‌شود.

 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 286948