با حضور بیش از 300 ناشر کشوری و 20 ناشر استانی؛

سیزدهمین نمایشگاه کتاب استان لرستان از 20 تا 25 مهرماه در خرم‌آباد برگزار می‌شود

 
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۳
 
 
معاون فرهنگی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان از حضور بیش از 300 ناشر کشوری و 20 ناشر استانی در سیزدهمین نمایشگاه کتاب استان خبر داد.
 
به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در لرستان، ناصر دولتشاه، گفت: سیزدهمین نمایشگاه کتاب استان لرستان از 20 تا 25 مهرماه 98 در خرم‌آباد برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: این نمایشگاه با مشارکت 300 ناشر کشوری و 20 ناشر استانی در محل نمایشگاه‌های دائمی خرم آباد برگزار خواهد شد.

معاون فرهنگی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، افزود: در این نمایشگاه که مصادف با اربعین حسینی است، آئین‌های عاشورایی و مذهبی ویژه‌ای خواهیم داشت و علاوه بر آن، برنامه‌های جنبی متعددی از قبیل نقد کتاب، رونمایی از کتاب، ایستگاه نقاشی، کارگاه‌های اموزشی نشست‌های فرهنگی و هنری نیز برگزار خواهیم کرد.

دولتشاه، ادامه داد: یکی از ویژگی‌های مثبت سیزدهمین نمایشگاه کتاب استان لرستان، برگزاری آن در ماه مهر و زمان بازگشایی مدارس و مراکز دانشگاهی است؛ لذا فرصت مغتنمی برای دانش آموزان، دانشجویان، اساتید و مدرسان دانشگاهی است تا از این ظرفیت استفاده کنند.

به گفته وی، این نمایشگاه با حضور یک میهمان وزارتی، نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد، استاندار لرستان و عموم مردم در 20 مهر ماه 98 افتتاح خواهد شد.

معاون فرهنگی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان افزود: در سیزدهمین نمایشگاه کتاب استان، غرفه‌هایی جهت برخی ادارات و دستگاه‌های اجرایی لرستان در نظر گرفته شده که این دستگاه‌ها نیز در برپایی هرچه باشکوه‌تر نمایشگاه، اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان را همراهی خواهند کرد.

دولتشاه گفت: در سیزدهمین نمایشگاه کتاب لرستان، 900 میلیون ریال یارانه خرید کتاب جهت عموم مردم در نظر گرفته شده که انشاالله بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، در میان مردم و اهالی کتاب و کتابخوانی توزیع خواهد شد.

سیزدهمین نمایشگاه کتاب استان لرستان، از 20 تا 25 مهرماه 98، در محل نمایشگاه‌های دائمی خرم‌آباد واقع در بام لرستان برگزار می‌شود.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 281018