عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری خبر داد؛

کتاب سال «حکومت اسلامی و ولایت فقیه» برگزار می‌شود

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۱
 
 
آیت‌الله سید هاشم حسینی بوشهری، عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: از کارهایی که برای سال جدید در دست اقدام داریم، فراخوان کتاب سال حکومت اسلامی و ولایت فقیه است.
 
به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در قم، آیت‌الله سید‌هاشم حسینی بوشهری، عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری در مراسم رونمایی از قالب جدید پایگاه اینترنتی مرکز تحقیقات علمی حکومت اسلامی گفت: از جمله کارهای مهم مجلس خبرگان بعد از رحلت امام خمینی (ره)، انتخاب آیت‌الله خامنه‌ای به عنوان رهبر جمهوری اسلامی بود.

وی با اشاره به وظایف مرکز تحقیقات علمی حکومت اسلامی تصریح کرد: هیئت رئیسه و دبیرخانه مجلس خبرگان مسئولیت ویژه‌ای را بر عهده این مرکز گذاشته‌اند که تبیین و معرفی مجلس خبرگان و پاسخگویی به شبهات در این حوزه است.

عضو مجلس خبرگان به فعالیت‌های مرکز تحقیقات علمی حکومت اسلامی پرداخت و یادآور شد: انتشار مجله حکومت اسلامی از جمله فعالیت‌های این مرکز است که در عرصه اندیشه سیاسی اسلام فعالیت می‌کند.

آیت‌الله حسینی بوشهری اضافه کرد: فراخوان کتاب سال حکومت اسلامی و ولایت فقیه را امسال در دست اقدام داریم، این کار باعث می‌شود دامنه بحث تنها منحصر به دبیرخانه مجلس خبرگان نباشد.

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری بر نقش رسانه در دنیای امروز تاکید کرد و گفت: امروزه در دنیا، رسانه حرف اول را می‌زند و بسیار نقش آفرین است؛ بنابراین نیاز بود پایگاهی تهیه شود که دیدگاه‌های خبرگانی، پژوهشی، آموزشی و مجموع فعالیت‌های دبیرخانه مجلس خبرگان را در دسترس مخاطب قرار دهد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 278400