نسخه قابل چاپ

نسخه وب

داخلی » خبر تولیدی » کودک و نوجوان

جعفر توزنده‌جانی به دیدار مخاطبانش می‌رود

۲۵ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۶

«انجمن ادبی چهارشنبه داستان» چهارشنبه (26 تیرماه) میزبان جعفر توزنده‌جانی است.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، جعفر توزنده‌جانی، داستان‌نویس و منتقد ادبی، چهارشنبه این هفته (26 تیرماه) مهمان «انجمن ادبی چهارشنبه داستان» است.

 

جعفر توزنده‌جانی، نويسنده‌ و از اعضای انجمن نویسندگان کودک و نوجوان است. از جمله آثار او می‌توان به «رودكی»، «جادوی دژ»، «افسون زنگ»، «افسانه‌ سه پادشاه»، «ميهمانی ديوها»، «مردی كه گم شده بود» و «مردی كه مي‌خواست قطار بخرد» اشاره کرد كه برای او چند جايزه هم به ارمغان آورده‌اند.

 

جلسات داستان‌خوانی «چهارشنبه‌های دوست داشتنی» از سال 1395 به طور مرتب و هفتگی هرچهارشنبه برگزار می‌شود. در این سلسله نشست‌های ادبی، نویسندگان تازه‌کار در کنار نویسندگان مطرح و صاحب نام، هر هفته در کنار هم داستان‌های‌شان را می‌خوانند و از نقد و نظر اعضای حاضر در جلسه بهره می‌برند.پس از گذشت دو سال از برپایی منظم این جلسات، شناسه ادبی این تشکل صادر شد و این گروه با عنوان «انجمن ادبی چهارشنبه داستان» فعالیت خودش را ادامه داد. این نهاد و تشکل فرهنگی ادبی در راستای ارتقای سطح خواندن و نوشتن و با اهداف خوانش و بررسی داستان، حمایت از نویسندگان نوپا، کشف استعدادهای جوان کشور، برگزاری و رونمایی کتاب، نقد و بررسی آثار منتشر شده اعضاء و ... کار خود را ادامه می‌دهد و هر هفته میزبان جمع زیادی از علاقه‌مندان به داستان خواندن و داستان شنیدن است.

 

علاقه‌مندان برای حضور در این برنامه می‌توانند، ساعت 18 چهارشنبه 26تیرماه به تهران، خیابان سمیه، بعد ازمفتح، جنبه هتل آزادی، پلاک 132 کافه کارا مراجعه کنند.