​پوستی زیبا، شاداب و سلامت با اکسیر طبیعت

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۸
 
 
کتاب «زیبایی پوست با طبیعت»، راهنمایی مختصر اما کاربردی در مراقب، زیبایی و سلامت پوست را پیش‌روی مخاطب قرار می‌دهد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، کتاب «زیبایی پوست با طبیعت» نوشته فاطمه قصاب قرایی به‌تازگی در 6 فصل از سوی انتشارات رویای سبز به بازار نشر عرضه شده است.
 
نویسنده در فصل نخست، کلیاتی از پوست بدن انسان بیان می‌کند. خوانندگان در این فصل با وظایف پوست، اجزا و ساختمان پوست، لایه‌های پوست و تفاوت‌های پوست مردان و زنان آشنا می‌شوند. در فصل دوم دانستنی‌هایی کاربردی درباره لایه‌برداری از پوست مطرح می‌شود که سلامت و زیبایی پوست با ویتامین C،‌ رمز داشتن پوستی نرم و شفاف و زمان درست لایه‌برداری از پوست ازجمله آن‌هاست.
 
فصل سوم به معرفی انواع ماسک صورت با استفاده از مواد طبیعی اختصاص دارد. در فصل‌های چهارم و پنجم نیز مواردی خواندنی درباره ویژگی‌ها و انواع مشکلات صورت و مو و همچنین نکاتی کاربردی برای سلامت و زیبایی و رفع مشکلات صورت و مو ارائه شده است.
 
نویسنده در فصل پایانی، به مبحث چاقی و لاغری و تاثیر آن در زیبایی پوست و همچنین نسخه‌هایی طبیعی برای رسیدن به تناسب اندام، می‌پردازد.
 
نخستین چاپ کتاب «زیبایی پوست با طبیعت» در 84 صفحه با شمارگان یک‌هزار و 100 نسخه به بهای 18 هزار تومان در سال 98 از سوی انتشارات رویای سبز روانه بازار نشر شده است.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 278337