در گفت‌وگو با ایبنا عنوان شد؛

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه تغییر کرد

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۵
 
 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از واگذاری این مسئولیت به فردی دیگر خبر داد.
 
حجت الاسلام و المسلمین رحیم جعفری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه با اعلام این خبر، در این باره به خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در کرمانشاه، گفت: به هر حال هر آمدنی، رفتنی دارد و برگزاری آیین تودیع و معارفه هم امری طبیعی است.

جعفری ضمن معرفی مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه، در خصوص سوابق اجرایی او عنوان کرد: آقای بهرام فاضلی زاد، کارمند رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و در کارنامه اجرایی خود، معاونت اداری و مالی، معاونت فرهنگی، مسئولیت مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر را دارد. ایشان سه سال است که به عنوان مدیر در بخش امنیتی، انتظامی استانداری کرمانشاه مشغول به خدمت است و اکنون به خانه اصلی خود باز می‌گردد.

وی افزود: بنده نزدیک به 25 سال در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مشغول به کار هستم، شروع به کار اجرایی در دانشگاه و در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی از کرمانشاه بوده است و علاقه خاصی به این استان دارم. در دوره ریاست جمهوری محمود احمدی‌نژاد نزدیک به هفت سال در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، هم در بخش معاونت و هم در سایر بخش‌های اجرایی خدمت کرده‌ام از سال 93در دولت تدبیر و امید، به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی در کردستان انتخاب شدم و پس از آن به مدت دو سال و نیم است که با حفظ همین سمت در کرمانشاه مشغول به خدمت رسانی بوده‌ام.

جعفری اضافه کرد: پس از پایان آیین تودیع و معرفه در کرمانشاه خواهم ماند و به این دیار خدمت خواهم کرد.

به گفته وی، آیین معارفه مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد استان کرمانشاه فردا 25 تیر در محل تالار وحدت کرمانشاه برگزار می‌شود و بهرام فاضلی زاد پس از گذشت سه سال به خانه اصلی خود بازمی‌گردد.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 278311