سمنانی‌ها هم به پویش «با مهر تا مهر» پیوستند

 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۶ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۳
 
 
معاون امور جوانان جمعیت هلال‌احمر استان سمنان با بیان اینکه طرح سراسری «با مهر تا مهر» در این جمعیت کلید خورد، گفت: هدف از این طرح تأمین اقلام فرهنگی برای کودکان و نوجوانان مناطق سیل‌زده است.
 
به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در سمنان، سیدحسین زرگر ضمن بیان اینکه طرح سراسری «با مهر تا مهر» در هلال‌احمر استان سمنان کلید خورد، گفت: هدف از انجام این طرح کمک به آسیب‌دیدگان سیل اخیر در تأمین نوشت‌افزار و لوازم‌التحریر و اسباب‌بازی و کتاب است.
 
وی بابیان اینکه هلال‌احمر استان سمنان می‌کوشد تا با تهیه این اقلام فرهنگی بخش عمده‌ای از دغدغه و نگرانی کودکان و خانواده‌های گرفتار سیلاب را رفع کند، افزود: پنج مرکز فروشگاهی معتبر و دفاتر و شعبه‌های هلال‌احمر در سرتاسر استان آماده دریافت کمک‌های مردمی هستند.

معاون امور جوانان جمعیت هلال‌احمر استان سمنان با بیان اینکه این اقدام می‌تواند به تقویت نشاط و مشارکت اجتماعی نیز بسیار کمک کند، ابراز داشت: هم‌وطنان می‌توانند با خرید نوشت‌افزار و اسباب‌بازی و کتاب و تحویل آن به مراکز معرفی‌شده ضمن بهره‌مندی از برکات این طرح خیریه، جمعیت هلال‌احمر را برای خدمت‌رسانی و رساندن این اقلام به دست کودکان و نوجوانان در مناطق سیل‌زده همراهی کنند.

زرگر در ادامه تصریح کرد: کمک‌های نقدی و غیر نقدی جمع‌آوری‌شده توسط هلال‌احمر استان سمنان برحسب سن و جنسیت کودکان و نوجوانان بسته‌بندی و در اولین فرصت و کوتاه‌ترین زمان ممکن به مناطق سیل‌زده کشور ارسال خواهد شد.

وی افزود: از هم استانی‌ها تقاضا می‌شود که در این کار خیر و خداپسندانه مشارکت کرده و برای شادی این کودکان و نوجوانان تلاش کنند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 277462