ششمین شماره «چامه» منتشر شد

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۴ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۰
 
 
ششمین شماره ماهنامه‌ ادبی «چامه» به سردبیری محمدصادق رحمانیان منتشر شد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، ششمین شماره ماهنامه ادبی «چامه» به‌تازگی منتشر شده و برای استفاده عموم به صورت رایگان در سایت این مجله بارگذاری شده است.

این دوماهنامه که برای دسترسی آسان و رایگان مخاطب در فضای مجازی منتشر می‌شود، در شماره ششم خود با ۲۶۰ صفحه مشتمل بر بخش‌های یادداشت، نامه، بررسی، شعر، داستان، گپ و چامک منتشر شده و در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است.

در ششمین شماره از «چامه» گفت‌وگوی چامه با نورا نجاریان، ترجمه اشعار محمود درویش و نیز اشعار ساغر شفیعی به چاپ رسیده است. همچنین سه یادداشت در باب پیشینه شعر کوتاه و داستان‌های تصویری کامبیز درم‌بخش و یادداشت‌هایی از میرجلال‌الدین کزازی، حمیدرضا منایی، بهاالدین مرشدی، حسن ذوالفقاری و فریبا منتظرظهور نیز منتشر شده است.

قابل ذکر است محور بیشتر یادداشت‌هایی که در این شماره چاپ شده، عشق است و علاوه بر آن محسن محبی نیز در یادداشتی به سراغ نگاه عینی در شعر شاعران معاصر رفته است. همچنین «چامه» در هر شماره بخشی به برشی از یک رمان اختصاص می‌دهد، که در این شماره رمان «خانه‌ی خار» عبدالحسین فرزاد مورد توجه قرار گرفته است.

لازم به ذکر است که دوماهنامه «چامه» به صاحب‌امتیازی و مدیرمسئولی محمدصادق رحمانیان، نشریه‌ای در فضای مجازی است، که همچون مجله‌های کاغذی طراحی شده است و برای اینکه علاقه‌مندان بتوانند از مطالب آن به راحتی استفاده کنند در فضای مجازی هر دوماه یکبار منتشر می‌شود.

علاقه‌مندن می‌توانند به طور رایگان این دوماهنامه ادبی را از سایت www.chamehmag.ir تهیه کنند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 277378