مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی اعلام کرد؛

31 خرداد؛ آخرین مهلت ثبت‌نام در سومین جایزه کتاب سال خراسان جنوبی

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۸
 
 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی آخرین مهلت ثبت‌نام در سومین جایزه کتاب سال استانی را ۳۱ خردادماه اعلام کرد.
 
به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در خراسان جنوبی، ناصر نبی‌زاده مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی پایان این ماه را آخرین مهلت برای ثبت‌نام در سومین جایزه کتاب سال استان خراسان جنوبی اعلام کرد و گفت: مهلت زمان تمدیدشده، به انتشاراتی‌های استان اعلام شده تا کتاب‌های چاپ جدید هم برای شرکت در جایزه ارسال شود.

وی گفت: تاکنون 140 اثر برای رقابت در این جایزه ثبت شده است. پدیدآورندگان و مولفان آثار، باید بومیِ استان بوده یا موضوع کتاب آن‌ها در رابطه با خراسان جنوبی باشد.

نبی‌زاده ضوابط و شرایط شرکت در این جایزه را تشریح کرد و گفت: آثار ارسالی شامل تالیف، ترجمه،‌ گردآوری، احیا، تصنیف و تصحیح متون، باید در دوره زمانی مهرماه 96 تا پایان اسفند ماه 97 چاپ و منتشر (چاپ اول) شده باشد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی موضوعات این جایزه را آزاد و در تمام زمینه‌ها اعلام کرد و افزود: به آثاری که با محورها و موضوعات فراخوان همخوانی نداشته باشد، ترتیب اثر داده نخواهد شد و دبیرخانه جایزه، تعهدی در قبال برگرداندن آثار ندارد.

وی، حفظ اصالت، استقلال و هویت فرهنگی، ارتقای سطح دانش و فرهنگ مکتوب استان، حمایت و تشویق پدیدآورندگان متعهد و متخصص، شناسایی و معرفی کتاب‌های برتر را از اهداف برگزاری سومین جایزه کتاب سال استانی خراسان جنوبی بیان کرد.

به گفته نبی‌زاده، به نفرات برتر لوح سپاس و به ترتیب تندیس جایزه و مبلغ 30 میلیون ریال به نفر اول، برگزیده دوم 20 میلیون ریال و به نفر سوم مبلغ 10 میلیون ریال اعطا می‌شود.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 276913