در خانه اندیشمندان علوم انسانی؛

روشنگری شگفت‌انگیز پروفسور کارتیا رونمایی می‌شود

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۹
 
 
کتاب «روشنگری شگفت‌انگیز پروفسور کاریتا» داستانی درباره مکتب‌های سیاسی است و نویسنده آن معتقد است که در این کتاب داستان‌سرایی را به عنوان روشی برای استدلال به کار برده است.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) نشست رونمایی و بررسی کتاب «روشنگری شگفت‌انگیز پروفسور کاریتا» اثر استیون لوکس روز پنج‌شنبه 23 خرداد ماه 1398 از ساعت 17 تا 19 در خانه اندیشمندان علوم انسانی برگزار خواهد شد. 

کتاب «روشنگری شگفت‌انگیز پروفسور کاریتا» که مانی صالحی علامه به فارسی ترجمه‌اش کرده و نشر نیلوفر ناشر آن است، داستانی درباره مکتب‌های سیاسی است و نویسنده آن معتقد است که در این کتاب داستان‌سرایی را به عنوان روشی برای استدلال به کار برده است.

در این نشست که کمیته اندیشه سیاسی انجمن علوم سیاسی ایران آن را با همکاری خانه اندیشمندان علوم انسانی برگزار می‌کند، علیرضا بهشتی عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس و حسین هوشمند پژوهشگر فلسفه و فارغ‌التحصیل دانشگاه کنکوردیا سخن خواهند گفت. 

نشست رونمایی کتاب «روشنگری شگفت‌انگیز پروفسور کارتیا» در سالن خیام خانه اندیشمندان علوم انسانی واقع در تهران، خیابان استاد نجات‌اللهی، نبش خیابان ورشو برگزار خواهد شد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 276655