مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سمنان خبر داد؛

سمنان میزبان دوسالانه سفرنامه نویسی و خاطره نامه نویسی رضوی شد

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۱
 
 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان گفت: سمنان امسال برای اولین بار میزبان برگزاری جشنواره دوسالانه سفرنامه نویسی و خاطره نامه نویسی رضوی شده است.
 
به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در سمنان، جلسه مدیران خانواده فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان با محوریت برگزاری هرچه با شکوه تر نهمین جشنواره کتاب‌خوانی رضوی در سالن اجتماعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان برگزار شد.

سعید دهقانلو سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان در این جلسه ضمن بیان اینکه برگزاری جشنواره کتاب‌خوانی رضوی موجب ترویج فرهنگ مطالعه و سیره ائمه اطهار (ع) می شود، گفت: برای برگزاری چنین جشنواره‌هایی به حمایت و همکاری دستگاه‌های فرهنگی نیازمندیم. گام برداشتن برای برگزاری جشنواره کتاب‌خوانی رضوی  توفیق الهی محسوب می شود.

در ادامه علی اصغر فضیلت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان نیز با اشاره به اینکه جشنواره دوسالانه سفرنامه نویسی و خاطره نامه نویسی رضوی به همراه جشنواره کتابخوانی رضوی در این استان برگزار می شود، عنوان کرد: سمنان امسال برای اولین بار میزبان برگزاری جشنواره دوسالانه سفرنامه نویسی و خاطره نامه نویسی رضوی شده است.

وی با تاکید بر اهمیت برگزاری این جشنواره ها در گسترش فرهنگ و سیره رضوی و نیز ترویج فرهنگ کتابخوانی و مطالعه، مشارکت و همکاری دستگاه‌های خانواده فرهنگ و ارشاد اسلامی را در هرچه بهتر برگزاری این جشنواره ها بسیار مهم و موثر خواند.

یادآوری می شود، در نشست مدیران خانواده فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، شرکت کنندگان آمادگی دستگاه های تحت پوشش را برای مشارکت و همکاری در برگزاری این جشنواره ها اعلام کردند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 275708