نخستین دوره جایزه ادبی نوفه به پله آخر رسید

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۶
 
 
آیین اختتامیه نخستین دوره جایزه ادبی «رمان گمانه‌زن نوفه» چهارم بهمن‌ماه برگزار می‌شود.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) آیین اختتامیه نخستین دوره جایزه ادبی «رمان گمانه‌زن نوفه» به میزبانی نشر پیدایش و با حضور هیات داوران و نویسندگان و مترجمان، چهارم بهمن‌ماه در باغ موزه قصر برگزار می‌شود.

در این آیین، برگزیدگان و شایستگان تقدیر، در سه بخش رمان گمانه‌زن نوجوان، رمان گمانه‌زن بزرگسال، و بخش فصل اول (ویژه‌ آثار منتشر نشده) معرفی خواهند شد.


تا به حال فهرست نهایی اولین دوره‌ جایزه‌ رمان گمانه‌زن نوفه نیز منتشر شده است. براین اساس فینالیست‌های بخش رمان گمانه‌زن نوجوان شامل آثاری از نشر افق، هوپا و چرخ و فلک است که به مرحله‌ نهایی این بخش راه یافته‌اند.

مهدی رجبی با «بردیا و گولاخ‌ها»، سید جواد رهنما با «خرسی که چپق می‌کشید»، حمیدرضا شاه‌آبادی با «قبرستان عمودی»، بیتا حسینی با «کارن و پنج شهر اسرارآمیز»، تینا جمالی با «معجون سحرآمیز در کارخانه‌ متروک» راه‌یافته‌ها به مرحله نهایی در بخش نوجوان هستند.

همچنین لاله زارع با «بی‌تابوت»، رامبد خانلری با «سورمه‌سرا»، بهزاد قدیمی با «خدمات دستگاه هیولاساز دمشقی»، محمدرضا ایدرم با «ما و را: سلسله جنایات بین کهکشانی» و ضحی کاظمی با «کاج زدگی» نیز راه‌یافته‌ها به مرحله نهایی در بخش بزرگسال هستند.

آیین اختتامیه جایزه ادبی نوفه، ساعت 18 پنج‌شنبه (4 بهمن‌ 1397) در تالار رودکی باغ موزه قصر واقع در خیابان شریعتی، خیابان پلیس برگزار می‌شود.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 271068