​همزمان با چهل سالگی انقلاب اسلامی صورت می‌گیرد؛

تجلیل از امیرحسین فردی در جایزه شهید غنی‌پور

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۷
 
 
همزمان با هجدهمین دوره جایزه شهید حبیب غنی‌پور در اسفندماه سال جاری،‌ از چند دهه خدمات امیرحسین فردی به ادبیات پس از انقلاب، تجلیل می‌شود.
 
ابراهیم زاهدی مطلق، عضو شورای نویسندگان مسجد جواد‌الائمه (ع) در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، با اشاره از تجلیل از امیرحسین فردی همزمان با چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، بیان کرد: هرساله در جریان برگزاری آیین اختتامیه جایزه شهید حبیب غنی‌پور، یک نویسنده مورد قدردانی قرار می‌گیرد که در هجدهمین دوره نیز از امیرحسین فردی تجلیل می‌شود.
 
وی ادامه داد: ابتدا بنا بود از بین کتاب‌های برگزیده دوره‌های مختلف جایزه در طول سال‌های برگزاری، یک کتاب معرفی و تجلیل شود که با توجه به چهل‌ سالگی انقلاب،‌ با تصویب همه اعضای شورای نویسندگان مسجد جواد‌الائمه، مقرر شد که از مرحوم امیرحسین فردی تجلیل به‌عمل آید. شاید کمتر کسی را بتوان یافت که به اندازه وی به ادبیات پس از انقلاب خدمت کرده باشد. نقش فردی در تربیت و پرورش استعدادها در زمینه‌های مختلف، انکارناپذیر است.
 
در هجدهمین دوره از کتاب سال شهید حبیب غنی‌پور، حدود سه هزار و ۵۳ اثر داوری شد که برگزیدگان این دوره، دهه نخست اسفندماه 97 در مسجد جوادالائمه (ع) معرفی می‌شوند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 270977