ثبت نام ۴۳۰ نفر در سیزدهمین دوره مسابقه قرآنی «مُدْهامَّتانِ» در کهگیلویه و بویراحمد

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۲
 
 
رئیس ستاد کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۴۳۰ نفر از اعضای کانون‌های این استان در سیزدهمین دوره مسابقه قرآنی «مُدْهامَّتانِ» ثبت نام کرده‌اند.
 
به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در کهگیلویه و بویراحمد، علیرضا دولت‌آبادی گفت: ستاد عالی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور در راستای نشر و ترویج معارف قرآنی و استفاده از ابزارهای فرهنگی و هنری برای جذب و ترغیب حضور و شرکت بیشتر و بهتر نوجوانان و جوانان در فعالیت‌های قرآنی مساجد، سیزدهمین دوره مسابقات قرآن با نام «مُدْهامَّتانِ» را با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و ستاد کانون‌های فرهنگی مساجد استان خراسان رضوی برگزار می‌کند.

وی با بیان اینکه ثبت نام این جشنواره از ۱۵ آذر ماه امسال آغاز و تا ۳۰ دی ماه ادامه داشت، به رشته‌های این دوره از مسابقات اشاره و یادآور شد: این دوره از مسابقات ویژه خواهران و برادران عضو کانون‌های فرهنگی و هنری بوده و در رشته‌های قرائت «تحقیق»، حفظ کل رده سنی ۱۶ تا ۳۰ سال برگزار می‌شود.

این فعال فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد رشته‌های قرائت «ترتیل»، حفظ جزء ۳۰ و نقاشی آیات را ویژه برادران و خواهران رده سنی هفت تا ۱۶ سال دانست و ادامه داد: برادران نیز در رشته اذان، قرائت تقلیدی و قرائت نماز به صورت اختیاری که در حیطه ستاد استانی است می‌توانند در رده سنی هفت تا ۱۶ سال شرکت کنند.

رئیس ستاد کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه امسال مرحله شهرستانی این دوره از مسابقات نیز برگزار می‌شود، گفت: مرحله استانی سیزدهمین دوره مسابقات قرآن «مُدْهامَّتانِ» در استان کهگیلویه و بویراحمد نیمه دوم بهمن ماه امسال برگزار می‌شود.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 270956