در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی صورت می‌گیرد؛

اجرای طرح «چهل قلم» با هدف تجلیل از نویسندگان و ناشران کهگییلویه و بویراحمد

 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۸
 
 
سرپرست کتابخانه‌های عمومی استان کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری طرح «چهل قلم» در آستانۀ 40 سالگی پیروزی انقلاب اسلامی در این استان با هدف تجلیل از نویسندگان و ناشران برتر در یازدهم بهمن ماه در یاسوج خبر داد.
 
به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در کهگیلویه و بویراحمد، سرپرست کتابخانه‌های عمومی استان کهگیلویه و بویراحمد با اعلام خبر برگزاری طرح «چهل قلم» در آستانه 40 سالگی پیروزی انقلاب اسلامی در این استان، گفت: به منظور تجلیل از نویسندگان و ناشرین برتر و ارج نهادن به مقوله کتاب این طرح، 11 بهمن ماه در یاسوج برگزار می‌شود.

یاسر رحیمیان تصریح کرد: شناخت و معرفی نویسندگان متعهد و ارزشی و آشنایی با آثار فاخر آنها از اهداف این طرح است.

به گفته وی، این طرح که از 22 دی ماه شروع شده است، قرار است تا 29 بهمن ماه در استان‌های کشور با حضور شخصیت‌­های برجسته، نویسندگان منتخب، اهالی فرهنگ و علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی اجرا شود.

رحیمیان یادآور شد: در این آئین که قرار است یازدهم بهمن در یاسوج برگزار شود، اهالی فرهنگ و کتاب استان، میزبان اسماعیل شفیعی سروستانی نویسنده متعهد کشورمان هستند.

اسماعیل شفیعی سروستانی، نویسنده، روزنامه‌نگار و مهدویت‌پژوه ایرانی است. پژوهش‌های او در حوزه غرب‌شناسی، ادبیات فارسی، مطالعات فرهنگی، مطالعات مهدویت و آخرالزّمان‌شناسی است. از او تاکنون بیش از ۸۰۰ مقاله و ۳۰ عنوان کتاب مستقل و بیش از یکصد رساله در حوزه‌های مختلف منتشر شده است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 270770