به همت اداره کتابخانه‌های عمومی سرخه؛

کتاب «تربیت عبادی کودکان در اسلام» رونمایی شد

 
تاریخ انتشار : شنبه ۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۲
 
 
آیین رونمایی از کتاب «تربیت عبادی کودکان در اسلام» نوشته مهدی شکراللهی به همت اداره کتابخانه‌های عمومی سرخه و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در فرهنگسرای باران این شهرستان برگزار شد.
 
به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در سمنان، فرماندار شهرستان سرخه در این مراسم با اشاره به اینکه مطالعه موجب توسعه فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی می‌شود، بیان کرد: ترویج فرهنگ مطالعه وظیفه‌ای همگانی است.

مویدی زاده نقش کتابداران را در ترویج فرهنگ مطالعه مهم دانست و افزود: باید اطلاعات کتابداران به‌روز باشد.

در ادامه نورعلی غلامحسین‌نیا سماکوش، مدیرکل کتابخانه‌های‌ عمومی استان سمنان ضمن بیان اینکه برگزاری نشست‌های رونمایی، نقد و بررسی کتاب نقش بسزایی در ترویج فرهنگ مطالعه دارد، بیان کرد: معرفی کتاب به نوعی بازاریابی فرهنگی است. ترویج فرهنگ مطالعه وظیفه‌ای همگانی است و برای توسعه کتاب و کتابخوانی به کمک همه قشرها و خیران نیازمندیم.

همچنین نسرین قلی بیک، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان سرخه در سخنانی گفت: برگزاری چنین برنامه‌هایی موجب تشویق و حمایت از نویسندگان و شناساندن آثار آنان به مردم و اعتلای فرهنگ کتاب و کتابخوانی می‌شود.

مهدی شکراللهی، نویسنده کتاب با تاکید بر اینکه برگزاری آیین رونمایی کتاب، نشان از توجه متولیان فرهنگی برای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی است، گفت: امید است با برگزاری چنین برنامه‌هایی و نیز اهتمام و اقدامات مسئولان و متولیان امور فرهنگی، زمینه بهره مندی هر چه بیشتر عموم مردم از این فرهنگ غنی فراهم شود.

در پایان این نشست از نویسنده کتاب تقدیر شد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 269835