به مناسبت انتشار رمان «گفتن در عین نگفتن»؛

جواد مجابی در کرمان از ادبیات و هنر می‌گوید

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۶
 
 
جشن امضای رمان «گفتن در عین نگفتن» نوشته جواد مجابی در کرمان برگزار می‌شود.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) از کرمان، شیما‌ هاشمی مدیر کافه گالری آزاد کرمان با اعلام این خبر که جواد مجابی شاعر، نویسنده و منتقد ادبی و هنری ۱۴ و ۱۵ آذر به کرمان می‌آید، گفت: کافه گالری آزاد در راستای اهداف فرهنگی و هنری خود که برگزاری نمایشگاه‌ها و نشست‌ها از این جمله است اقدام به دعوت از جواد مجابی از هنرمندان مطرح کشور کرده است.

وی برنامه‌های مجابی در کرمان را اینگونه بیان کرد: چهارشنبه ۱۴ آذر از ساعت ۶ تا ۸ شب نشستی با عنوان ادبیات ، شعر، داستان و طنز برگزار می‌شود که در این نشست مجابی از ادبیات سخن می‌گوید و با شعرخوانی و داستانخوانی از تجربیات و نوشته‌هایش در این حوزه می‌گوید و در آخر هم جشن امضای رمان «گفتن در عین نگفتن» جدیدترین اثر جواد مجابی را برگزار خواهیم کرد.

هاشمی افزود: پنجشنبه ۱۵ آذر از ساعت ۶ تا ۸ شب نیز نشستی را برای هنرمندان تجسمی با عنوان نگاهی جهانی تجربه‌ای ایرانی ترتیب دادیم که در آن مجابی به عنوان منتقد هنری از نگاه خود به وضعیت هنرهای تجسمی می‌پردازد.

یادآوری می‌شود، علاقه مندان برای حضور در برنامه‌های جواد مجابی در کرمان می‌توانند به کافه گالری آزاد واقع در خیابان شفا کوچه شماره یک پلاک ۴۶ مراجعه کنند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 268647