جشنواره «داستان طنز خط‌خطی»

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۹
 
 
آیین اختتامیه دومین دوره جشنواره «داستان طنز خط‌خطی» یکشنبه (11 آذرماه 1397) در تالار ایوان شمس برگزار می‌شود.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) آیین اختتامیه دومین دوره جشنواره «داستان طنز خط‌خطی» که برای نویسندگان زیر 18 سال و بالای 18 سال است، یکشنبه (11 آذرماه 1397) در تالار ایوان شمس برگزار می‌شود.

فراخوان این دوره جشنواره «داستان طنز خط‌خطی» اردیبهشت‌ماه منتشر شد و بر اساس آن نویسندگان می‌توانستند داستان‌های طنزشان را در گروه سنی کودک، نوجوان و بزرگسال تا 15مرداد‌ماه به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

 
بنا بر گفته دبیر جشنواره، هزار و 387 اثر به دبیرخانه رسیده که از این تعداد 129 اثر به مرحله دوم راه یافتند که از بین آن‌ها 3 نفر به عنوان برگزیده و تعدادی تقدیری معرفی و تقدیر می‌شوند که آثار آن‌ها از سوی انتشارات خط خطی چاپ می‌شود.
 
جشنواره داستان طنز خط خطی به صورت سالانه توسط انتشارات خط خطی برگزار می‌شود و علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه می‌توانند از اردیبهشت تا پایان مردادماه داستان‌های طنز خود را که تا کنون چاپ نشده است به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

علاقه‌مندان برای حضور در این مراسم می‌توانند ساعت 17 تا 19 یکشنبه (11 آذرماه 1397) به تالار ایوان شمس واقع در خیابان شهید گمنام ابتدای کردستان شمال مراجعه کنند.

 
 


 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 268360