رونمایی 11 رمان محیط زیستی برای نوجوانان

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۵
 
 
آیین رونمایی از یازده عنوان رمان تالیفی محیط زیستی برای نوجوانان در «عصر نردبان» برگزار می‌شود.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) با هدف معرفی ژانر جدیدی در ادبیات کودک و نوجوان با عنوان کتاب‌های محیط‌زیستی، آیین رونمایی از یازده عنوان رمان تالیفی محیط زیستی برای نوجوانان در «عصر نردبان» برگزار می‌شود.

در این مراسم که یازدهم مهرماه برگزار می‌شود از رمان‌های «اشباح جنگل سوخته»،‌ «گلوله و پلنگ» و «اندوه بالابان» اثر مهدی رجبی، «انجمن یوزهای شریف» نوشته حمید اباذری، «کبوترباشی و زرافه‌های پرنده» و «تفنگ اهلی» اثر مسعود ملک یاری، «سموره» نوشته‌ آذر ودودی، «سیمرغ پدربزرگ من بود» اثر فاطمه سرمشقی، «شهر بدون پلاستیک» نوشته‌ بدری مشهدی، «یک فرارآشغالانه» نوشته‌ پیام ابراهیمی و «مشترک مورد نظر در دسترس نمی باشد» اثر مهسا لزگی رونمایی می‌شود.

نویسندگان،‌تصویرگران، صاحب‌نظران ادبیات و نشر در این نشست به طرح دغدغه‌های محیط زیستی، تحلیل ادبی آثار منتشر شده و بیان نیازها و ضرورت‌های این حوزه می‌پردازند.

انتشارات فنی ایران، انتشار آثاری با موضوع محیط‌زیست را از سال 1374 آغاز کرد.در چند سال اخیر تالیف آثاری با این موضوع اولویت این انتشارات قرار گرفته است.

آیین رونمایی 11 عنوان رمان محیط زیستی این انتشارات از ساعت 16 تا 18 در محل این انتشارات به آدرس خیابان مطهری، خیابان میرعماد، پلاک 24 برگزار خواهد شد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 265776