رحماندوست به اختتامیه جایزه «آهوی کومش» می‌رود

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۶
 
 
آیین اختتامیه سومین جایزه ادبی آهوی کومش با حضور مصطفی رحماندوست در سمنان برگزار می‌شود.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) جایزه ادبی آهوی کومش از سال ۱۳۹۲ هر دو سال یک بار با هدف افزایش آثار تالیفی ویژه کودکان و نوجوانان، دستیابی به آثار تازه، متفاوت و برتر، معرفی آثار برگزیده و برتر با سپاس از پدیدآورندگان آن‌ها، چاپ و انتشار بهینه آثار برگزیده و ممتاز با رعایت حقوق مادی و معنوی صاحبان آن با همکاری سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سمنان، موسسه فرهنگی هنری «سمنگان کومش» و انتشارات کتاب سمنگان در سمنان برگزار می‌شود و برترین‌های این جایزه در بخش‌های شعر کودک و نوجوان، داستان، نمایشنامه، فیلمنامه و... معرفی می‌شوند.
 
آیین اختتامیه سومین دوره این جایزه ادبی با حضور شماری از نویسندگان و شاعران و مدیران و فعالان فرهنگی هنری، پنج‌شنبه 4 مرداد 1396 در فرهنگسرای کومش تئاترشهر سمنان برگزار می‌شود.
 
در دوره سوم این جایزه ١٧٣ اثر داستانی به دبیرخانه ارسال شده است که با رای هیات داوران ٣٢ اثر به مرحله نهایی راه یافته‌اند. از بین آثار راه یافته به مرحله نهایی ١٢ اثر در این مراسم معرفی و با حضور رحماندوست از شاعران برجسته کشور از صاحبان آثار برتر تجلیل می‌شود.

 
 

همچنین کارگاه آموزشی نیز صبح پنجشنبه چهارم مردادماه با حضور مصطفی رحماندوست، داستان‌نویس کودک و نوجوان، در مجتمع فرهنگی هنری کومش سمنان برگزار می‌شود.
 
مراسم تجلیل از برترین‌های این جایزه ادبی از ساعت ١٨ پنجشنبه (4مرداد1397) در تئاتر شهر سمنان برگزار می‌شود.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 263642