مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان خبر داد:

جانباز مروج کتاب‌ در استان گلستان تجلیل می‌شود

 
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۷
 
 
عادله کشمیری با اشاره به اولویت‌های اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان در حوزه نشر کتاب، تجلیل از مروجان کتاب را از برنامه‌های نزدیک این اداره‌کل عنوان کرد.
 
عادله کشمیری که به تازگی حکم مدیرکلی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان را دریافت کرده است، در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) درباره برنامه‌‌های این  نهاد در حوزه کتابخوانی بیان کرد: یکی از اولویت‌های اداره کل، توجه به حوزه نشر است؛ بنابراین در آینده نزدیک نشست مشترکی برای جمع‌آوری دیدگاه‌ فعالان همه حلقه‌های نشر استان برگزار می‌شود.
 
وی ادامه داد: با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی نشست مشترک با مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان برگزار و مقرر شد تا تفاهم‌نامه‌های مشترک کاری نیز منعقد شود.
 
کشمیری با تاکید بر لزوم توجه به مقوله کتاب و کتاب‌خوانی استان گفت: توجه به مروجان کتاب و کتاب‌خوانی یکی دیگر از برنامه‌های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان است. دیدار با جانباز شیمیایی فعال در این عرصه به همراه مدیران فرهنگی استان یکی از برنامه‌های پیش‌رو برای تقویت و تاکید بر اهمیت ترویج کتاب‌خوانی است.
 
به گفته این مقام مسئول، این شهروند گلستانی که در حال حاضر در شغل آزاد اشتغال دارد. از چهار سال گذشته به ازای هر خرید مشتریانش یک جلد کتاب هدیه می‌دهد. اهداء کتاب به این مروج کتاب‌خوانی یکی از‌جمله برنامه‌های حمایتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 263131