​کتاب «از مدرسه تا دانشگاه» نقد و بررسی می‌شود

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۵
 
 
نشست نقد‌وبررسی کتاب «از مدرسه تا دانشگاه» نوشته محمد یمنی دوزی سرخابی چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت برگزار می‌شود.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) نشست نقد و بررسی کتاب «از مدرسه تا دانشگاه» نوشته محمد یمنی دوزی سرخابی به همت پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی با همکاری خانه اندیشمندان علوم انسانی برگزار می‌شود.

این نشست چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ساعت ۱۵ تا ۱۷ با حضور  مقصود فراستخواه و  رضا مهدی در سالن خیام خانه اندیشمندان علوم انسانی واقع در خیابان ویلا، نبش خیابان ورشو برگزار می‌شود.

کتاب «از مدرسه تا دانشگاه» نوشته محمد یمنی دوزی سرخابی، استاد دانشگاه شهید بهشتی و مدیر گروه علوم تربیتی دانشکده علوم تربیتی دانشگاه شهید بهشتی به همت پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم منتشر و روانه بازار نشر شد.

«از مدرسه تا دانشگاه» از مجموعه کتاب‌هایی است که پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی در راستای اهداف و ماموریت‌های خود تلاش دارد تا با پژوهش در زمینه آموزش‌عالی و توسعه علمی و تحلیل و روندشناسی وضع موجود، چشم‌اندازها و افق‌های پیش‌روی دانشگاه ایرانی را ترسیم کند. در این راستا سری کتاب‌های «تاملات صاحب‌نظران ایرانی درباب آموزش عالی» به دنبال آن است که ایده‌ها و دیدگاه‌های صاحب‌نظران ایرانی در باب آموزش عالی و علم که پیشتر در قالب مقاله، یادداشت و مصاحبه منتشر شده‌اند در مجموعه‌ای گردآوری کند تا ضمن ارائه تصویری از وضعیت ایده و تجربه دانشگاه در ایران، بستری برای توسعه گفت‌وگوی انتقادی اندیشمندان در این زمینه فراهم شود.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 261131