۱
 

تمدید مسابقه بزرگ کتابخوانی «بخوانیم، بفهمیم، بگوییم»

 
تاریخ انتشار : شنبه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۳
 
 
مسابقه بزرگ کتابخوانی «بخوانیم، بفهمیم، بگوییم» تا پایان اردیبهشت‌‌‌ماه تمدید شد.
 
عارف وکیلی؛ طراح کمپین و مسئول کمیته اجرایی مسابقه بزرگ کتابخوانی «بخوانیم، بفهمیم، بگوییم» در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) با اعلام تمدید مهلت شرکت در این رویداد فرهنگی اعلام کرد: در جلسه مشترک با نیکنام حسینی‌پور؛ مدیرعامل موسسه خانه کتاب مقرر شد مسابقه بزرگ کتابخوانی بخوانیم، بفهمیم و بگوییم» تا پایان اردیبهشت ماه تمدید شود.
 
وی با اشاره به دلایل تمدید این مسابقه ادامه داد: به دو دلیل برای تمدید مسابقه کتابخوانی «بخوانیم، بفهمیم، بگوییم» تصمیم‌گیری شده است. نخست با توجه به برپایی سی‌و‌یکمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران و افزایش ذوق و شوق دانش‌آموزان و استفاده از فرصت بزرگترین رویداد فرهنگی کشور تاکید شد که مهلت این مسابقه تمدید شود.
 
وکیلی افزود: یکی از مشکلات خانواده‌ها ارسال فیلم‌های کوتاه به دبیر‌خانه است، بنابراین با تمدید زمان شرکت در مسابقه نگرانی‌ دانش‌آموزان برای آپلود ویدئو‌ها از بین می‌رود.
 
طراح کمپین و مسئول کمیته اجرایی مسابقه بزرگ کتابخوانی «بخوانیم، بفهمیم، بگوییم» بیان کرد: استقبال از مسابقه بزرگ کتابخوانی «بخوانیم، بفهمیم، بگوییم» و میزان مشارکت دانش‌آموزان بیش از حد انتظار بود به‌طوری که از اقصی نقاط کشور شرکت‌کننده داریم.
 
وکیلی درباره داوری نیز گفت که داوری بلافاصله بعد از پایان مهلت شرکت در مسابقه آغاز می‌شود و به احتمال زیاد چهار داور آثار را بررسی می‌کنند. با توجه به میزان مشارکت و استقبال دانش‌آموزان رقابت سختی در پیش است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 259920
 


 
غلامی
Germany
۱۳۹۷-۰۲-۱۷ ۱۳:۵۶:۳۵
سلام لطفا دقیق بگید ویدئو ها رو که از بچه ها میگیریم به کجا بفرستیم وقتی که تلگرام فیلتر ممنون از شما (225144)