بیست و یکمین کنفرانس بین‌المللی «امانوئل کانت، آزادی و اخلاق» برگزار می‌شود

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۶
 
 
بیست و یکمین کنفرانس بین‌المللی «امانوئل کانت، آزادی و اخلاق» با هدف گردهمایی دانشمندان و محققان برجسته و به منظور اشتراک و تبادل نظرات و تحقیقات با همین موضوع در روزهای 7-8 می 2019 (17-18 اردیبهشت 1397) در شهر استانبول ترکیه برگزار خواهد شد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از آکادمی جهانی علم، مهندسی و فناوری، بیست و یکمین کنفرانس بین‌المللی «امانوئل کانت، آزادی و اخلاق» با هدف گردهمایی دانشمندان و محققان برجسته و به منظور اشتراک و تبادل نظرات و تحقیقات با همین موضوع در روزهای 7-8 می 2019  (17-18 اردیبهشت 1397) در شهر استانبول ترکیه برگزار خواهد شد.

محور کلی موضوعات این کنفرانس شامل امانوئل کانت، مفهوم‌گرایی کانتی، بحران روشنفکری، انقلاب کوپرنیک در فلسفه، ایده‌آلیسم متعالی، قیاس و استنباط متعالی، خودآگاهی، هستی و قضاوت، قانونگذار طبیعت، اخلاق و آزادی، استقلال نظری و عملی، آزادی، واقعیت، دلیل و برهان، ضرورت و قطعیت، وحدت طبیعت و آزادی و انتقادهای کانت از سودگرایی می‌شود.

در این کنفرانس امکانی برای به اشتراک‌گذاری تحقیقات مختلف میان رشته‌ای فراهم شده است تا دانشمندان حوز‌ه‌های مختلف علوم انسانی بتوانند یافته‌های خود را درباره امانوئل کانت به بحث و تبادل نظر بگذارند. مسئولان برگزاری این کنفرانس از محققان رشته‌های علوم انسانی خواسته‌اند چکیده مقالات و تحقیقات خود را به دبیرخانه این کنفرانس ارسال کنند. این دبیرخانه اعلام کرده است هر گونه فعالیتی حول محور کانت؛ آزادی و اخلاق شامل کارهای نظری، تجربی، ساختاری و مفهومی برای ارائه در این کنفرانس قابلیت ارسال دارد. 

طبق اعلام برگزارکنندگان این کنفرانس مقالات ارسال شده باید به زبان انگلیسی بوده و نباید در مجلات چاپ شده باشند. تمام مقالات ارسال شده توسط تیمی از محققان ارزیابی می‌شود که کاملاً تصادفی و با روش کارآزمایی دوسوکور انجام خواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند تا پایان روز ۲۰ آوریل ۲۰۱۸ چکیده آثار و مقالات خود را از طریق ثبت نام در سایت https://waset.org/apply/۲۰۱۸/۱۰/los-angeles/ICIIS?step=۱ ارسال کرده و برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی https://waset.org/conference/۲۰۱۹/۰۵/istanbul/ICIKFE  مراجعه کنند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 259690