پوستر نهمین دوره جشنواره کتاب برتر کودک و نوجوان رونمایی می‌شود

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۰
 
 
مراسم رونمایی از پوستر برگزیده نهمین جشنواره کتاب برتر کودک و نوجوان و تقدیر از برگزیدگان برگزار می‌شود.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) مراسم رونمایی از پوستر برگزیده نهمین دوره جشنواره کتاب برتر کودک و نوجوان سه‌شنبه 12 دی ماه 1396 برگزار می‌شود.

نهمین دوره جشنواره كتاب برتر کودک و نوجوان برای نخستین بار در تاریخ برگزاری خود، در سال جاری مسابقه طراحي پوستر خود را طي فراخواني همگاني برگزار کرد كه در نتیجه آن 90 اثر به دبيرخانه جشنواره رسید.

در ادامه و با داوری پريسا خضابي، مسعود نجابتي، كيانوش غريب‌پور، پژمان رحيمي‌زاده در مرحله اول داوری 15 اثر به دور نهايی راه يافت که در نمایشگاهی در باغ کتاب به نمایش در آمد و پس از آن نیز دو اثر از این مجموعه به عنوان برگزیده اول و دوم معرفی شد.

بر این اساس در مراسم رونمایی، از پوستر طراحی شده توسط آذر تیموری که به عنوان نفر اول و رجبعلی خدایی نیز به عنوان نفر دوم رونمایی خواهد شد.

این مراسم روز سه‌شنبه 12 دی ماه از ساعت 14:30 در باغ کتاب تهران برگزار خواهد شد و برگزیدگان و داوران درباره آثار خود توضیحاتی ارائه خواهند کرد.

نهمین جشنواره کتاب برتر کودک و نوجوان که توسط انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوان به طور دوسالانه برگزار می‌شود در در دی ماه  سال جاری برگزار خواهد شد.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 256191