«به‌نشر» با 900 عنوان کتاب در نمایشگاه ناشران جهان اسلام

 
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۹
 
 
مدیرعامل به‌نشر از حضور این انتشارات با بیش از 900 عنوان کتاب در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی ناشران جهان اسلام خبر داد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، حسین سعیدی با اعلام این خبر، اظهار کرد: انتشارات آستان قدس رضوی در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی ناشران جهان اسلام، تازه‌ترین عناوین کتاب‌ها و جدیدترین دستاوردهای خود را در حوزه کودک و نوجوان، بزرگسال و عمومی در معرض دید علاقه‌مندان و مخاطبان قرار می‌دهد.
 
وی با اشاره به این که انتشارات آستان قدس رضوی در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی ناشران جهان اسلام در دو غرفه کودک و بزرگسال و عمومی حضور دارد، مساحت هریک از این غرفه‌ها را 24مترمربع اعلام کرد.
 
مدیرعامل به‌نشر ادامه داد: انتشارات آستان قدس رضوی در نوزدهمین نمایشگاه‌ بین‌المللی ناشران جهان اسلام، بیش از 480 عنوان کتاب کودک و نوجوان و 450 عنوان کتاب عمومی و بزرگسال راعرضه می‌کند.
 
سعیدی گفت: علاقه‌مندان می‌توانند کتاب‌های به‌نشر را در این نمایشگاه با تخفیف 20 درصد خریداری کنند.
 
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی ناشران جهان اسلام از نهم تا پانزدهم آذرماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی مشهد برگزار در حال برگزاری است. علاقه‌مندان می‌توانند برای بازدید از غرفه بزرگسال و عمومی انتشارات به‌نشر به سالن فردوسی، شماره 227 و 228 و برای بازدید از غرفه کودک به سالن فردوسی شماره 47 و 48 مراجعه کنند.
 
علاوه بر بخش ناشران خارجی، بخش پایتخت فرهنگی جهان اسلام نیز به‌طور ویژه در این دوره از نمایشگاه، برنامه‌های ویژه‌ای برگزار خواهد کرد.
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 255002