ثبت نام کتابفروشی ها در پاییزه کتاب آغاز شد

 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۸
 
 
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) با اعلام خانه کتاب، ثبت نام کتابفروشی ها در پاییزه کتاب آغاز شد و کتابفروشی هایی که تمایل به حضور در این طرح ملی را دارند برای ثبت نام باید به سایت ketab.ir مراجعه کنند.
طرح پاييزه كتاب از دوم آذر ماه همزمان با روز كتابگردي در كتابفروشي هاي عضو طرح آغاز  و تا ۲۲ آذر ماه در مراكز استان ها و ۲ دي در شهرستان ها اجرا مي شود.

لازم به ذكر است، طرح «پاييزه كتاب» با شعار «هر ورقش دفتريست...» بعد از طرح‌هاي «كتابفروشي به وسعت ايران»، «عيدانه كتاب»، «تابستانه كتاب» و «پاييزه كتاب» هفتمين  گام در راستاي توجه به اعطاي يارانه كتاب از طريق كتابفروشي‌هاست.

  گفتنی است کتابفروشی‌های شرکت کننده در طرح می‌بایست دارای پروانه کسب با تاریخ معتبر باشند. سقف مجاز خرید برای هر خریدار حداکثر ۱۰۰۰۰۰۰ ریال (یکصد هزار تومان) است و میزان تخفیف کتاب¬های عمومی ۲۰٪ و کودک و نوجوان ۲۵٪ درصد است.

حداقل یارانه برای هر کتابفروشی نیز حداقل ۲۰۰۰۰۰۰۰ریال (دو میلیون تومان) است که براساس معیارهایی چون موقعیت جغرافیایی، متراژ کتابفروشی، تعداد کتاب و میزان فروش در طرح-های قبل، سقف یارانه تغییر خواهد کرد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 254341