حمایت از 12 کتابفروشی همزمان با برگزاری نمایشگاه استانی شهرکرد

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۸
 
 
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهار و محال و بختیاری دومین سال پیاپی و همزمان با برگزاری نمایشگاه استانی طرح حمایت از کتابفروشان را با حضور 12 کتابفروش اجرایی می‌کند.
 
جواد کارگران دهکردی، مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهار‌محال و بختیاری و رییس دوازدهمین دوره نمایشگاه‌های استانی به خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) گفت: دوازدهمین نمایشگاه استانی شهرکرد با حضور 419 ناشر از سراسر کشور در 200 غرفه از 24 تا 29 مهر‌ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های شهرکرد امروز کار خود را  آغاز می‌کند.
 
به گفته کارگران، 46 هزار 943 عنوان کتاب در این دوره عرضه می‌شود و 30 درصد تخفیف نیز برای بازدیدکنندگان پیش‌بینی شده که نسبت به نمایشگاه قبل 20 درصد افزایش پیدا کرده است.
 
کارگران، رونمایی از کتاب‌های ناشران استان،‌ نشست‌های نقد و بررسی شعر، شب شعر عاشورایی با حضور عبدالجبار کاکایی، جشن امضاء کتاب، ایستگاه سرگرمی کودکان و نوجوانان و قصه‌گویی و داستان‌نویسی برای کودکان و معرفی کارآفرینان برتر حوزه فرهنگ و هنر، نشست‌های نقد و بررسی شعر را به‌عنوان برنامه‌‌های جنبی دوازدهمین نمایشگاه شهرکرد اعلام  کرد.

مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهار‌محال و بختیاری درباره برنامه حمایت از کتابفروشان استان ادامه داد: علاوه بر تخفیف 30 درصدی در نمایشگاه، بازدیدکنندگان می‌توانند در روزهای برگزاری نمایشگاه با مراجعه به 12 کتابفروشی منتخب از تخفیف 20 درصدی استفاده کنند. به گفته این مقام مسئول سال گذشته نیز این طرح با 6 کتابفروشی اجرا شده بود.

کتابفروشِ‌های انقلاب،‌ آفتاب، رسالت، دنیای کتابشهر، پاتوق کتاب،‌ دانش پژوهان، پاتوق کتاب زندگی، کوثر(فرخ‌شهر)، بلاغ، مهدی موعود(عج) و چکاوک در طرح حمایت از کتابفروشی‌های استان چهار‌محال و بختیاری در طرح حمایت از کتابفروشِ‌های استان قرار دارند. براساس این طرح بازدیدکنندگان می‌توانند، بُن‌‌های تخفیف نمایشگا‌هی را در این کتابفروشی‌ها نیز استفاده کنند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 252887