تمدید مسابقه کتابخوانی «میهمان امام»

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۴۷
 
 
مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی از تمدید مهلت شرکت در مسابقه کتابخوانی «میهمان امام» تا 28 آبان‌ماه خبر داد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، حسین سعیدی با بیان این خبر گفت: مهلت شرکت در مسابقه سراسری کتابخوانی «میهمان امام (ع)» تا 28 آبان همزمان با سالروز شهادت امام رضا (ع) تمدید شد. پیش از این، آخرین مهلت شرکت در این مسابقه کتابخوانی، هشتم شهریورماه اعلام شده بود.
 
وی با بیان این‌که این مسابقه با محوریت موضوعی امام رضا (ع) همزمان با ایام دهه کرامت توسط آستان قدس رضوی در دو بخش تستی و محتوایی آغاز شد، افزود: داستان‌نویسی، خوانش صوتی بخشی از کتاب، پیامک، دلنوشته، نقاشی و عکس محتوایی، روش‌های مختلف حضور در بخش محتوایی این مسابقه بوده و شرکت در مسابقه از طریق آزمون تستی نیز امکان‌پذیر است. 

مدیرعامل به‌نشر بیان کرد: علاقه‌مندان به بخش محتوایی می‌توانند در زمینه نقاشی از کتاب ویژه گروه سنی کودک، خوانش بخش‎هایی از کتاب ویژه گروه سنی نوجوان، داستان‌نویسی از کتاب ویژه گروه سنی جوان و عکس با کتاب ویژه گروه‌های سنی مختلف در این مسابقه شرکت کنند.

سعیدی درباره جوایز این مسابقه نیز گفت: هشت هزینه سفر به کربلای معلی هر یک به ارزش 15 میلیون ریال، سه کمک خرید جهیزیه ایرانی هریک به ارزش 100 میلیون ریال، 88 کمک هزینه سفر به مشهد مقدس هر یک به ارزش چهار میلیون ریال، هشت قالیچه متبرک حرم مطهر رضوی هر یک به ارزش 30 میلیون ریال، حضور هشت نفر در آیین غبارروبی روضه منوره رضوی، 88 دعوتنامه میهمانسرای حضرت و 605 بسته فرهنگی به عنوان جوایز این مسابقه درنظر گرفته شده است.
 
وی ادامه داد: کتاب‌های «یک ُقمقُمه دریا» اثر محمدهادی زاهدی، «اعترافات غلامان» نوشته حمیدرضا شاه‌آبادی و «بر مدار آفتاب» اثر محمدحسین پورامینی، «نگاهی به زندگی حضرت معصومه (س)» به قلم غلامرضا حیدری ابهری، «آفتاب خراسان» نوشته مرتضی دانشمند، «مثل امام رضا (ع) باش» اثر حسین میرزایی، «میهمان امام رضا (ع)» به قلم مرتضی دانشمند و «زندگی به سبک دخترانه» اثر مشترک امیرحسین بانکی‌پور و فاطمه مالکی، منابع شرکت در مسابقه «میهمانی امام (ع)» هستند.
 
علاقه‌مندان برای شرکت در مسابقه میهمان امام (ع) می‌توانند به نشانی اینترنتی www.m-ketab.ir مراجعه کنند. شماره 09150751848 به آدرس تلگرامی @mehmaneemam و سامانه پیامکی 3000802222 نیز به این منظور در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته و تلفن راهنمای 05137256474 نیز پاسخگوی سؤالات علاقه‌مندان خواهد بود.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 251887