بیانیه‌ تشکل‌های چاپ به مناسبت روز ملی صنعت چاپ

 
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۶
 
 
انجمن پیشکسوتان صنعت چاپ و اتحادیه‌های بزرگ صنعت چاپ بیانیه روز ملی صنعت چاپ را با انتشار بیانیه‌ای تبریک گفتند.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، انجمن پیشکسوتان صنعت چاپ و اتحادیه‌های بزرگ صنعت چاپ ضمن تبریک روز ملی صنعت چاپ (11 شهریورماه) به اهالی و دست‌اندرکاران این صنعت بیانیه‌ای به شرح زیر در اختیار «ایبنا» قرار داد:

«بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

11 شهریور یادآور صنعتی است که طلایه‌دار توسعه هنر، فرهنگ و اقتصاد است؛ این روز یادآور تلاش مستمر و مداوم جمع بزرگی آزادمردان این مرز پرگُهر است.

بی‌تردید تعیین یک روز از سال برای صنعت چاپ بزنگاه و مجالی است برای تبادل افكار، شناخت مشكلات و بررسی راهكار جهت رسیدن به «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» با تکیه بر توان هنرمندان صنعتگر داخلی است.

مطمئناً یازدهم شهریورماه هر سال باید سمبلی بزرگ برای ارج نهادن به تلاش‌های انجام شده دویست سال طلایه‌داری مردان و زنان پُرتلاش و کم‌توقع صنعت چاپ جمهوری اسلامی ایران باشد.

لذا روز ملی صنعت چاپ تنها دست‌مایه‌ای برای تفكر در این زمینه، تعامل عقاید و فكرسازی برای رسیدن به جهش این صنعت و متعاقباً توسعه و پیشرفت اقتصاد و توسعه پایدار صادرات غیرنفتی است.

از این رو لازم است كه مسئولان و تصمیم‌گیران و تصمیم‌سازان در تقویت تمام تشكل‌های تلاش مضاعفی صورت دهند تا با مشاركت و همدلی راهكارهای منطقی و قابل اجرا شناسایی شوند و با برنامه‌ریزی شایسته‌تر نسبت به دستیابی به اهداف بیش از پیش امیدوار و موفق بود.

انجمن پیشکسوتان صنعت چاپ و اتحادیه‌های بزرگ صنعت چاپ کشور، یازدهم شهریور روز ملی صنعت چاپ را به تمام صنعتگران، فعالان اقتصادی، كارآفرینان و صادركنندگان عرصه پهناور صنعت چاپ و بسته‌بندی ایران تبریک عرض می‌‌نمایند.

انجمن پیشکسوتان صنعت چاپ ایران
اتحادیه چاپخانه‌داران تهران
اتحادیه لیتوگراف، مهر کلیشه و پلاک
اتحادیه صحاف تهران
اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ و بسته‌بندی ایران
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 251611