خرامان با «سنجاق جادویی» به دیدار کودکان می‌رود

 
تاریخ انتشار : شنبه ۳۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۴
 
 
مصطفی خرامان، نویسنده کودک و نوجوان، از تولید مجموعه‌ای با عنوان «سنجاق جادویی» خبرداد و گفت: این مجموعه 5 جلدی را برای چاپ به کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تحویل داده‌ام.
 
مصطفی خرامان در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، اعلام کرد: مجموعه  5جلدی با عنوان «سنجاق جادویی» را برای چاپ به کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تحویل داده‌ام و امیدوارم تا پایان سال جاری منتشر شود.
 
وی درباره این مجموعه توضیح داد: این مجموعه برای کودکان گروه سنی «ب» و «ج» تولید شده است و نوعی داستان رئال و فانتزی است. جنبه رئال بودنش بخاطر این است که در دوره بخصوصی از نظر زمانی اتفاق می‌افتد و ماجرای آن در شهری می‌گذرد که فرمانروایی با یک دختر و یک پسر دارد. دختر فرمانروا به صورت اتفاقی سنجاق جادویی را پیدا می‌کند و این سنجاق در طول داستان دست به دست می‌شود و ماجراهایی براساس آن رخ می‌دهد.
 
این نویسنده کودک و نوجوان افزود: در واقع سنجاق جادویی یک نوع داستان پریان است و داستانی خیال‌انگیز محسوب می‌شود.
 
خرامان همچنین از تالیف رمانی برای نوجوانان خبر داد و گفت: در حال حاضر مشغول نوشتن این رمان هستم و داستان آن در قالب رئال اجتماعی بیان می‌شود.
 
مصطفی خرامان، نویسنده حوزه کودک و نوجوان و داستان کوتاه متولد تهران است. تاکنون تعداد زیادی کتاب از وی منتشر شده است. از آثار این نویسنده که سابقه دو سال دبيری انجمن نويسندگان كودك و نوجوان را در کارنامه دارد، می‌توان به «دختران علیه دختران»، «آرزوی سوم»، «فرشته‌ها از کجا می‌آیند» و «مزه‌ زندگی» اشاره کرد. خرامان كتاب پليسی 6 ‌جلدی «پسر سركار عبدی» را نیز برای نوجوانان نوشته است.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 250217