فراخوان هفتمین جشنواره کتاب دین و پژوهش‌های برتر منتشر شد

 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۸
 
 
مسئول دبیرخانه جشنواره کتاب دین و پژوهش‌های برتر از انتشار فراخوان هفتمین دوره این جشنواره خبر داد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) مجید توسلی، مدیرکل دفتر تهیه و تألیف متون و نشریات سازمان تبلیغات اسلامی و مسئول دبیرخانه جشنواره کتاب دین با اعلام این خبر گفت: هفتمین جشنواره کتاب دین و پژوهش‌های برتر، بدون تغییر نسبت به دوره قبل، در ۱۰ گروه با محورهای «علوم قرآن و حدیث»، «اصول، فقه و حقوق اسلامی»، «فلسفه، کلام، عرفان، اخلاق و مذاهب اسلامی»، «تاریخ، فرهنگ و تمدن اسلامی»، «ادبیات‌ داستانی و رمان»، «کودک و نوجوان»، «علوم اجتماعی»، «علوم اقتصادی و مدیریت اسلامی»، «علوم تربیتی، روانشناسی و علوم رفتاری»، «علوم سیاسی، انقلاب اسلامی و امام خمینی (ره)» برگزار می‌شود.
 
وی افزود: زمان انتشار آثار ارسالی باید بین ۳۱ فروردین ۱۳۹۴ تا اسفند ۱۳۹۵ باشد. همچنین مهلت ارسال آثار ۳۱ شهریور سال جاری تعیین شده است.
 
علاقه‌مندان به شرکت در هفتمین جشنواره «کتاب دین و پژوهش‌های برتر» می‌توانند  آثار خود را به دبیرخانه جشنواره واقع در تهران، خیابان ولی‌عصر(عج)، نبش زرتشت غربی، سازمان تبلیغات اسلامی، معاونت پژوهشی و آموزشی، طبقه دوم، دفتر تهیه و تألیف متون و نشریات ارسال کرده و برای کسب اطلاعات بیشتر با تلفکس ۸۸۸۹۶۲۳۳ تماس گرفته و یا به پایگاه اینترنتی www.pajohe.ir مراجعه کنند.         
 
آیین اختتامیه ششمین جشنواره «کتاب دین و پژوهش‌های برتر» چهارشنبه 8 دی‌ماه 1395 در حوزه هنری برگزار و در آن از 14 برگزیده این جشنواره تجلیل شد.
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 248376