همایش «حس پروانگی» برگزار می‌شود

 
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۰
 
 
سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس، همایش «حس پروانگی» ویژه دانش‌آموزان و دانشجویان مسافر «راهیان نور» را برگزار می‌‌کند.
 
مریم ارشدی در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) درباره برگزاری همایش «حس پروانگی» اظهار کرد: همایش «حس پروانگی» با موضوع اردو‌‌های «راهیان نور» با هدف تاثیر‌پذیری دانشجویان و دانش‌آموزان 20 فروردین‌ماه برگزار می‌شود. وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و سازمان صدا و سیما در برگزاری این همایش با سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس مشارکت دارند.
 
مدیر روابط عمومی سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس با اشاره به ظرفیت‌های تربیتی اردو‌های راهیان نور افزود: نشر فرهنگ ایثار و مجاهدت برای نیل به اهداف و آرمان‌های نظام الهی، تبیین اصول و مبانی و ارزش‌ها از‌ جمله اهداف برگزاری همایش «حس پروانگی» است.
 
ارشدی با اشاره به تبیین ارزش و جایگاه فرهنگ دفاع مقدس، ایثار، حماسه و جهاد به‌عنوان هدف همایش «حس پروانگی» درباره ضرورت برگزاری این برنامه ادامه داد: توجه به تاثیر اردو‌های راهیان نور در نوع نگرش و تفکر همچنین رفتار و منش افراد و تقویت رویش‌ انقلابی از ضرورت‌های برگزاری همایش «حس پروانگی» است؛ علاوه بر این بهره‌مندی از ابزار‌های نشر یک فرهنگ اصیل تبیین آثار و نتایج مولفه‌های آن بر اقشار مختلف به‌ویژه گرایش قشر جوان و نوجوان به آن مولفه نیز به‌عنوان ضرور‌ت‌های برگزاری این همایش قابل توجه است.        
    
همایش «حس پروانگی» در دو بخش «ادبی» و «هنری» شامل داستان کوتاه، شعر، دلنوشته همچنین فیلم مستند، کلیپ و انیمیشن  20 فروردین ماه در دانشگاه تهران برگزار می‌شود.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 246663