جزئیات مراسم تشییع و ترحیم افشین یداللهی مشخص شد

 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۰
 
 
پیکر افشین یداللهی، شاعر و ترانه‌سرا صبح روز جمعه (27 اسفندماه) از روبه‌روی تالار وحدت تشییع می‌شود.
 
افشین یداللهی
صابر قدیمی در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، اظهار کرد: مراسم تشییع پیکر افشین یداللهی، شاعر و ترانه‌سرای برجسته کشورمان از ساعت 8 و 30 دقیقه صبح روز جمعه (27 اسفندماه) از مقابل تالار وحدت برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: بعد از مراسم تشییع، پیکر این شاعر برجسته برای خاکسپاری به قطعه هنرمندان بهشت‌زهرا (س) تهران منتقل خواهد شد و شاهد برگزاری ادامه مراسم در بهشت زهرا خواهیم بود.

این شاعر در توضیح مراسم یادبود زنده‌یاد افشین یداللهی، گفت:‌ مراسم ترحیم یداللهی نیز از ساعت 17 تا 18 و 30 دقیقه روز یکشنبه (29 اسفندماه) در مسجدجامع شهرک غرب برگزار می‌شود.
 
افشین یداللهی شاعر و ترانه‌سرا مطرح کشورمان در پی سانحه تصادف در 25 اسفندماه، در سن 48 سالگی درگذشت. «روزشمار یک عشق»، «حرف‌هایی که باید می‌گفتم»، «مشتری میکده‌ای بسته»، «جنون منطقی» و «امشب کنار غزل‌های من بخواب» از کتاب‌های منتشر شده توسط این شاعر است.
 
 
 
 
سیدعباس سجادی (مدیر فرهنگسرای نیاوران) در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا؛ درباره زمان مراسم تشییع پیکر افشین یداللهی گفت: به گفته خانواده‌ مرحوم افشین یداللهی قرار است، پیکر این شاعر و ترانه‌سرا صبح روز جمعه ساعت ۹ از روبروی تالار وحدت به سمت قطعه هنرمندان بهشت‌زهرا (س) تشییع شود.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 246477