محمدعلی بهمنی خبر داد

محمد سلمانی در بیمارستان بستری شد

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۹
 
 
محمدعلی بهمنی با تایید این خبر گفت: محمد سلمانی، شاعر و غزل‌سرای مطرح کشورمان برای عمل جراحی در بیمارستان بستری شده اما حال وی خوب است و خطر جدی‌ای وجود ندارد.
 
محمدعلی بهمنی در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، اظهار کرد: محمد سلمانی، شاعر و غزل‌سرای مطرح کشورمان روز گذشته (9 بهمن‌ماه) برای انجام عمل جراحی در بیمارستان مدرس تهران بستری شده و قرار است ظهر امروز و بعد از انجام آزمایش‌های لازم، جراحی شود.

وی ادامه داد: بیماری سلمانی، کیست کلیه است و خطر جدی‌ای وی را تهدید نمی‌کند اما از همه علاقه‌مندان به ادبیات درخواست می‌کنم که برای سلامتی وی دعا کنند. به احتمال زیاد عمل جراحی امروز انجام خواهد شد و دوست‌داران محمد سلمانی می‌توانند از ساعت 14 تا 16 روز دوشنبه برای ملاقات به بیمارستان مدرس مراجعه کنند.

 محمد سلمانی، شاعر و غزل‌سرای مطرح کشورمان در سال 1334 در اردبیل متولد شد. نخستین اثر او در سال 87 با نام «تب نیلوفری» از سوی انتشارات تکا به چاپ چهارم رسید و «غزل زمان» وی نیز توسط نشر نیماژ به چاپ سوم رسید. «در‌به‌در در پی نیافتنت» نام آخرین مجموعه شعر وی است که سال 92 از سوی انتشارات فصل پنجم منتشر شد. او دبیر علمی جشنواره شعر نیاوران و مدیر جلسات شعر سه‌شنبه‌های نیاوران است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 244720