نسخه جدید نرم‌افزار «فیدیبو» تولید شد/ آثار 50 ناشر آماده بارگذاری

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۱۱
 
 
مصطفی قوانلو قاجار،‌ مدیر ارتباط با رسانه «فیدیبو» ضمن اعلام خبر تولید نسخه جدید نرم‌افزار «فیدیبو» گفت: آثار 50 ناشر در حال آماده‌سازی برای بارگذاری در نسخه جدید است.
 
مصطفی قوانلو قاجار،‌ مدیر رسانه‌‌ای «فیدیبو» نخستین فروشگاه قانونی کتاب الکترونیک فارسی در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) درباره انتشار نسخه جدید نرم‌افزار «فیدیبو» اظهار کرد: نسخه جدید نرم‌افزار «فیدیبو» برای سیستم عامل اندروید طراحی شده است. کاربران می‌توانند با استفاده از این نرم‌افزار، کتاب‌های مورد علاقه‌ خود را از طریق تلفن همراه یا تبلت مطالعه کنند.  
 
وی درباره ویژگی‌های این نسخه جدید افزود: این نسخه در مقایسه با نسخه پیشین نرم‌افزار «فیدیبو» سه ویژگی‌ مهم ‌دارد. دسترسی به آیکون سرچ در همه فضای نرم‌افزار مهیا شده و کاربر به راحتی می‌تواند عنوان کتاب و نام نویسنده را جستجو کند.
 
قوانلو قاجار ادامه داد: تغییر شکل ظاهری با تغییر رنگ منو‌ها و افزایش سرعت دریافت صفحات، از دیگر ویژگی‌های این نسخه از نرم‌افزار است. افزایش سرعت موجب شده تا امکان دریافت صفحات کتاب از دستگاه‌های مختلف راحت‌ صورت گیرد.
 
وی با اشاره به اجرای نسخه جدید نرم‌افزار «فیدیبو» در دستگاه‌های الکترونیکی اظهار کرد: این نسخه فقط برای سیستم عامل اندروید قابل استفاده است. گروه فنی «فیدیبو» در حال طراحی نسخه‌ای برای اجرا در گوشی‌های آیفون و نسخه‌ای جدید برای سیستم‌های IOS هستند.
 
مدیر ارتباط با رسانه «فیدیبو» درباره تعداد ناشران عضو «فیدیبو» افزود: 153 ناشر در حال حاضر عضو «فیدیبو» هستند و آثار 50 ناشر دیگر برای بارگذاری نیز در حال آماده‌سازی‌اند.
    
 http://play.google.com/store/apps/details?id=com.fidibo.reader
   
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 224411