نام نویسی و صدور کارت اهل قلم در نمایشگاه استانی کتاب یزد

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۴۱
 
 
مؤسسه خانه کتاب در هفتمین نمایشگاه استانی کتاب یزد، غرفه‌ای را با هدف معرفی خدمات و تسهیلاتی که به اهالی قلم ارائه می‌کند، به خود اختصاص داده است.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) سرای اهل قلم از دیروز (9 اسفندماه) که هفتمین نمایشگاه استانی کتاب یزد با حضور سیدعباس صالحی، معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی افتتاح شد، در این واحد ضمن معرفی خدمات خود به اهالی قلم و معرفی وب‌سایت اهل قلم، به ثبت‌نام و صدور کارت اهل قلم اقدام کرده است.
 
نویسندگان می‌توانند با مراجعه به غرفه خانه کتاب در این نمایشگاه، با ارائه مدارک خود، برای دریافت کارت و ثبت‌نام در سامانه اهل قلم اقدام کنند.
 
این اقدام مؤسسه خانه کتاب (ثبت نام و صدور کارت اهل قلم) در تمام نمایشگاه‌های استانی کتاب سال جاری به صورت مستمر انجام شد و با استقبال چشمگیری مواجه شد.
 
در هفتمین نمایشگاه استانی کتاب یزد 454 ناشر به عرضه بیش از 45 هزار عنوان کتاب اقدام کرده‌اند. این نمایشگاه تا 14 اسفندماه میزبان علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی خواهد بود.
 
هفتمین نمایشگاه استانی کتاب یزد با همت مؤسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و با حمایت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از 9 تا 14 اسفندماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی یزد برپا خواهد بود.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 219314