چهار مجلد دیگر از «آیات العقاید» آیت‌الله سیدجعفر سیدان آماده انتشار شد

 
تاریخ انتشار : جمعه ۱۷ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۳۸
 
 
جلدهای سوم تا ششم مجموعه «آیات العقاید» آیت الله سیدجعفر سیدان، از زعمای حوزه علمیه مشهد در آینده‌ای نزدیک از سوی انتشارات ولایت مشهد، منتشر می‌شود.
 
آیت الله سیدجعفر سیدان
آیت‌الله سیدجعفر سیدان در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) عنوان کرد: دومین جلد از کتاب «آیات العقاید: تفسیر آیات اعتقادی» در اوایل تابستان گذشته (1393) منتشر شد. نخستین مجلد از این کتاب نیز در سال 1389 در دسترس جویندگان حقیقت قرار گرفته بود.

وی افزود: این مجموعه در اصل تقریرات دروس تفسیر من در حوزه علمیه مشهد است که توسط برخی طلاب آماده می‌شود. هم‌اکنون چهار مجلد دیگر از این مجموعه، جلدهای سوم تا ششم آن نیز تقریبا آماده نشر است و صرفا بازبینی نهایی آن مانده است. ان‌شاالله این مجلدات نیز به زودی در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد.

آیت‌الله سیدان اضافه کرد: جلد نخست کتاب در سال 1390 به چاپ دوم و در سال 1393 به چاپ سوم خود رسید. لازم به توضیح است که باقی مجلدات این مجموعه نیز با تلاش نشر ولایت مشهد منتشر می‌شود.

جلد دوم «آیات العقاید: تفسیر آیات اعتقادی» آیت‌الله سیدجعفر سیدان، با شمارگان هزار نسخه، 468 صفحه و بهای 14 هزار تومان از سوی انتشارات ولایت مشهد مقدس منتشر شده است. برای مطالعه فایل pdf نخستین صفحات کتاب اینجا را کلیک کنید.

همچنین نخستین جلد «آیات العقاید» در سال 1389 با شمارگان دو هزار نسخه، 312 صفحه و بهای 6 هزار تومان از سوی نشر ولایت منتشر شده بود. این کتاب در سال 1391 با شمارگان سه هزار نسخه و بهای هشت هزار تومان به چاپ دوم رسید. فایل pdf نخستین صفحات این کتاب نیز از این نشانی در دسترس است.

سومین نوبت نشر جلد نخست «آیات العقاید» نیز در بهار امسال (1393) با شمارگان هزار نسخه و بهای هشت هزار تومان روانه کتابفروشی‌ها شد.

برای دسترسی تمام علاقه‌مندان در اقصی نقاط کشور به مجلدات اول و دوم کتاب «آیت العقاید» فایل pdf این دو کتاب در پایگاه اینترنتی آیت‌الله سیدان قابل مطالعه است. برای دانلود این دو کتاب بر این نشانی کلیک کنید.

درباره نویسنده
آیت الله سیدجعفر سیدان، متولد 1313 در شهر مشهد، یکی از زبده‌ترین شاگردان مرحوم آیت‌الله شیخ مجتبی قزوینی است. وی اکنون به عنوان یکی از زعمای حوزه علمیه مشهد مقدس مشغول به تدریس و تربیت طلاب است.

«سنخیت خالق و مخلوق»، «مسئله بدا»، «میزان المعرفه»، «شرح خطبه 152 نهج البلاغه»، «الدرر النبویه فی نقد آراء فلسفه»، «بیان الفرقان»، «درنگی بر عقاید وهابیت»، «جبر و تفویض»، «دروس اعتقادی»، «سنخیت، عینیت، تباین»، «معاد» و «بررسی روش تفسیر المیزان» نام شماری از کتاب‌های منتشر شده آیت‌الله سیدان است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 217441